2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
آره دارم میمیرم از گلو درد آمپول ضرر داره واسه اقدامم

عزیز دلم چه بدموقع مریض شدی!! بنظرم ضررداره حتما چایی دارچین زنجبیل بخور باعسل. تو عسل و سیاهدانه هم پودر دارچین و زنجبیل بریز بتور طبعش گرم خوبه. من اینکارو کردم زودخوب شدم باز از مامان مهرساجان بپرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای قشنگم من دیروز و امروز بقیه ی صلواتارو فرستادم و تموم لیست تموم شد، بدونین که همتون تو لیست بودین

همتونو صدا کردم ولی اسم یه سریاتون آبی نشد متوجه نشدید

صلواتای آخر به نیت

@mahay‍ 

@helpar    

@نیلو12

@tayebe87‍ 

@نازگلی_۹۲    

@نگار88  

@امیرعلی99‍ 

@Gunash‍ 

@کارینا‍ 

فرستاده شد الهی که همشون حاجت روا بشن

يا امام رضا...بطلب❤️
2731
توکل به خدا انشاالله ولی خودم هنوز دل نبستم برای انومالی که برم فکر کنم دقیق‌تر بگن  

من که مطمینم گل پسره 

الانم با اطمینان بهت میگم که همون پسره 😍😍😍

خیلی خیلی مبارکه🥰🥰🥰

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
از یه جهت درسته چون ویتامین دی سبب جذب کلسیم میشه خب کم باشه کلسیم کمتری جذب میشه که لازمه پسرزایی ک ...

بله .ولی بیشتر انگار شانسیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فکنم چهارتا بشیم با اروین ،محبوبه رضوانی

خوبه.بنیتام اصفهان.مامان امیرعلیم همین طور

باران سونو واژینال کجا میری؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
الهی هزار مرتبه شکر  ان شاءالله ۱۰۰٪پسره  خدا واست حفظش کنه  خیلی خوشحاام کردی عزی ...

ممنونم اعظم جان  شما لطف داری عزیزم 

منم با استرس و انتظار منتظر نوبت بعدی سونو هستم که دقیق‌تر بگه بهم جنسیت رو خیالم راحت بشه 

اینم با دعای شما دوستان دارم و لطف خدا انشالله 

ممنونم عزیزم انشاالله هر چی مصلحت باشه 💕

بیشتر بچه یهویی ها پسر میشن

مبارک باشه عزیزم😍

خوبه، دکترم تو مطبش سونو داره انجام میده خودش

واژینال؟؟

خوبه، دکترم تو مطبش سونو داره انجام میده خودش

دکترت کیه؟؟

مگه طیبه ناخواسته بود بارداریش؟! 

بله.میخواست رژیم بگیره واسه پسر ک یهو باردار شد

2706