2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
مرسی بهار جون منم بدنم گرمه فقط دور نافم سرده با تقریبا زیر شکمم البته این چند روز ک هوا سرد شده صبح ...

تا احساس دلپیچه کردی چای لیمو ونبات بخور . مخصوصا بعداز چیزای سرد که میخوری نبات داغ بخور . 😙😙 کاری هم ب علایم نداشته باش ان شاالله نی نیت پسمله😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ممنون عزیزم ک منو دعا کردی الهی بحق شش ماهه امام حسین ع بااولین اقدامت پسرت بیاد تو دلت ❤

فدای تو عزیزم ،،همیشه تو ذهنمی ،،هرجا که برای بچه های تاپیک بانو دعا میکنم اسمت با پروفایلت میاد جلو چشمام،ان شاءالله که مثل همین پروفایلت دوقلو ،دختر پسر بهت بده🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرهههه     الهی که شماهم به لطف خدا پسرتو بغل کنی و بچه های دیگه تاپیک و امسالم بشه سال پ ...

فدات بشم انشالله  

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
ممنون عزیزم دعا کنید همه چی خوب پیش بره خیلی استرس دارم💚🙏

عزیزم استرس نداشته باشه به امید خدا همه چی خوب پیش میره و میای خبرای خوبو بهمون میدی همراه با عکس گل پسری.💕💕

2728
عزیزم ما یه ماهه پکیج روشن کردیم  میتونم بگم بیشتر از یه ماهه آفتاب ندیدیم همش مه بارون

خوش ب حالتون 😢 ما تا برج 8 کولرا روشنه 😳 اینقد هم گرمه مردم ب زور میرن بیرون .اینجا لباس بزاری رو بند یک ساعته خشکه 😀😞 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
من بيشتر عاشق لقمه پنير و گردو بودم  كل ٥ ماهو بالا سرم ميزاشتم يعني تا صبح از ضعف ميمردم  ...

ای جاانم نه دیگه دلت تنگ نشه.. ضعف هم دلتنگی داره اخه  😄

اره پنیر با گردو  میتونم بخورم 

باور کن امشب دو بار سوپ خوردم باز یه ضعفی هست 

غذا اگه برنج اینا باشه خیلی کمتر میخورم فک کنم اونم بچه میخوره به من نمیرسه ضعف میکنم یعنی دلم نمیخواد هم سیر میشم هم ضعف دارم😅

ممنون❤

تا احساس دلپیچه کردی چای لیمو ونبات بخور . مخصوصا بعداز چیزای سرد که میخوری نبات داغ بخور . 😙😙 کار ...

فدات بشم ممنون فقط لیمو خشک دیگه ؟

میدونی بهار جان از وقتی باردار شدم بخاطر ترسی ک دارم لب به چیزای گرم نزدم فقط یکی دو دونه خرما با چایی هر روز خداروشکر میخورم قبل بارداری چاییم همش دارچین و هل بود غذا هم رعایت میکردم طبعم خوب بود ولی الان همش سردیجات

2738
۲ لیوان شکر برا چقدر حلوا استفاده میکردی؟😮  نبات سفید استفاده کن همیشه چون اونا الکی میگن زعفر ...

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟؟ این خانم کریمی که رفتی پیشش بصورت پستی هم دارو میده؟؟؟ اعظم جون عرق شاطره مگه سر نیست؟؟ چه مقدار در روز میشه خورد؟؟

ان شاالله به سلامتی گلم من که تازه اومدم مشهد هیچ جایی رو بلد نیستم دکترا رو هم نمیشناسم

سلام عزیز دلم خیلی تبریک میگم بهت الهی که نه ماه شیرین رو سپری کنی عزیزم و خدا بهت یه گل پسر سالم و صالح ببخشه...میگم یوکی جونم من چندتارو تو فامیل دیدم با عطسه و آبریزش بینی بارداریشون شروع شده و همشون پسر داشتن انشالا که شمام مثل اونا باشی عزیزم 

فدات بشم ممنون فقط لیمو خشک دیگه ؟ میدونی بهار جان از وقتی باردار شدم بخاطر ترسی ک دارم لب به چیزای ...

خدانکنه عزیزم . بله لیمو خشک . منم همش سردیجات خوردم تا رفتم تو 5 ماه خودشو نشون داد . الان دور از جونت هر هفته یکی دو روز اونجوری میشم ، هلاکم کرده ...

خدانکنه عزیزم . بله لیمو خشک . منم همش سردیجات خوردم تا رفتم تو 5 ماه خودشو نشون داد . الان دور از ج ...

الهی دیگه اینجوری نشی عزیزم هرچند همه این مشکلات رو باید بجون بخریم 

منم احساس میکنم تازه داره بدنم واکنش نشون میده بازم ممنون مامی جون مهربون❤

الهی دیگه اینجوری نشی عزیزم هرچند همه این مشکلات رو باید بجون بخریم  منم احساس میکنم تازه داره ...

مرسی عزیزم. خواهش میکنم گلم

2706