2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013832 بازدید | 355184 پست

جاسمین با ما چ کردیییی

بچه خواهر من مثال نقضه.تازه با قرص اورژانسیم پسر شده.

طبق جدولم باید دختر میشده😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
منم ماه پیش نداشتن☹☹ این ماه نداشتی یعنی ماه پیش ب موقع پری میشی؟؟

نميدونم والا ، اخه مگه ميشه تخمك گذاري نداشته باشيم!!! من هرماه داشتم

تو الان داري لتروزل ميخوري؟ دكتر بهت داده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم والا ، اخه مگه ميشه تخمك گذاري نداشته باشيم!!! من هرماه داشتم تو الان داري لتروزل ميخوري؟ د ...

بله لتروزول داده.شبی دوتا میخورم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من تو یه سایت خارجی خوندم دوتا دوست که یک روز با هم اختلاف سن داشتن تو یک ماه با هم باردار شدن بچه یکی دختر شده یکی پسر

این یعنی همش الکیه  

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2728
من تو یه سایت خارجی خوندم دوتا دوست که یک روز با هم اختلاف سن داشتن تو یک ماه با هم باردار شدن بچه ی ...

پس چرا ما رو خل کردی

2738
بگما اگه این جدولها درست بود چینیا الان همه فقط پسر داشتن   من باهاشون هستم میبینم چقد پسر دوست ...

ععع پس چرا میگن ایرانیا عشق پسرن 😐والا خارجیام همینن

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
بگما اگه این جدولها درست بود چینیا الان همه فقط پسر داشتن   من باهاشون هستم میبینم چقد پسر دوست ...

یعنی اونو که اوردی یه چینی بهت معرفی کرد یا خودت از سایتاشون پیدا کردی؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

معلوم نیس پسرا چی دارن ک همه ادما پسر دوستن🤔🤔

لعنتیا مهره مار دارن😅😅

وای من منظورم این نبود که کسی رو اذیت کنم 

ن عزیزم .ما زود جوگیر میشیم

2706