2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
من نگاش میکنم میگم اوووو چقد مونده !!😅   ممنون گلم از دعای قشنگت 😙😙 خدا از دهنت بشنوه ان شا ...

من همیشه به تیکرت نگاه میکنم از ۲۴ و۲۵ هفته مونده بود نگاه کردم ومنتظر این روزها بودم که بنویسه ۷ هفته مونده ۶ هفته مونده 

چون میدونم چه سختی هایی کشیدی تا اینجا رسیدی .

ازخدا میخوام بقیه راه رو هم کمکت کنه تا بسلامتی وراحتی به موقع وسروقت فارغ بشی گل پسرت رو بغل بگیری واشک شوق بریزی 😊❤

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه بارداری جیگر شوشو ؟؟

ن .ولی طبق اون میلادیه زمستون بچه پسر میشه

من اعترااااض دارم

😁😁

من جدول یوکابدو قبول دارم.اون درسته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
ن .ولی طبق اون میلادیه زمستون بچه پسر میشه من اعترااااض دارم 😁😁 من جدول یوکابدو قبول دارم.اون د ...

منم همونو فقط فقط قبول دارم بقیه جداول برن کنااار عاقا😁😁😂

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
منم همونو فقط فقط قبول دارم بقیه جداول برن کنااار عاقا😁😁😂

واسه اعظم پسر دراومده بوده😓😓

جدول یوکابدو قبول داری؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
واسه اعظم پسر دراومده بوده😓😓 جدول یوکابدو قبول داری؟؟

اره دیگه منظورم همین جدولیه ک یوکابد و اعظم فرستادن

منم واسه خواهرام و یه دوتا از دوستام گرفتم درست دراومد 😄

اره دیگه منظورم همین جدولیه ک یوکابد و اعظم فرستادن  منم واسه خواهرام و یه دوتا از دوستام گرفت ...

ن مال یوکابد با مال اعظم فرق دارن

به قول دریا خدا عاقبتمون بخیر کنه من شام خوردم همش تو جدولای چینیام 

والا خود چینی ها فک نکنم قبول داشته باشن اینجور ک ما قبول داریم 😅

ن مال یوکابد با مال اعظم فرق دارن

شکلش فرق داره ولی محتواش یکیه دقت کنی 

حالا بزار دوباره نگا کنم

به قول دریا خدا عاقبتمون بخیر کنه من شام خوردم همش تو جدولای چینیام  والا خود چینی ها فک نکنم ...

باز تو شام خوردی من طفلی شام نخوردم😥

2706