2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
نظرت عوض نشه اولدوز جان ال آی فوق العاده شیک هست بالاهم به جیگر شوشو گفتم تو یه فیلم امریکایی نقش ا ...

مرسی خانومی نظرات شماها خیلی برام مهم و تاثیر گذاره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دقیقا همین حس رو دارم , شب ها با استرس میخوابم 

تا از بچه ضربان میگرفتن یه مامای با تجربه بود بالاسرم دستاش گذاشت روی شکمم و آروم ماساژ میداد بعدا دیدم تلفنی به دکتر گزارش میده که حین نوار قلب یه انقباض رحم ازش حس کردم

بعدش بهش گفتم دهانه رحم باز نشده گفت اجازه بدی آروم نگاه کنم نگاه کرد گفت نه امن و امانه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
من شنیدم بین 24تا36ساعت بعد مثبت شدن کیت آزادمیشه...تلفن پشتیبانیش ننوشته بزنگی؟

فاطمه جان الان کیتت دیدم مال شما مثبت نشده هموز همرنگ نیست مال جیگر جان مثبت شده...بعد اینکه میگن ۳۶ ساعت بعد مثبت شدن تخمک آزاد میشه نه ۳۶ ساعت بعد کیت گذاشتن..اکثرا ما کیت و ظهر میذاریم بعد می بینم مثبته...شاید از نصف شب ال اچ بالا رفته و اون موقع کیت میذاشتم مثبت میشده..پس وقتی دیدی مثبته احتمال زیاد کمتر ۲۴ ساعت وقت هست ...گاهی ال اچ فقط ۱۲ ساعت بالا میره و زود تخمک ازاد میکنه.

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
فاطمه جان الان کیتت دیدم مال شما مثبت نشده هموز همرنگ نیست مال جیگر جان مثبت شده...بعد اینکه میگن ۳۶ ...

عزیزم میشه دومی و سومیرومقایسه کنی و نظرتو بگی ....پررنگ تر شده یاکمرنگ تر

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین اینجا ال اچ بالا رفته بالای همه ..وقتیه ک کیت ها مثبته...دقت کن دقیقه ای ک افت بکنه تخمک ازاد میشه...اون لحطه بهترین زمان. ولی خوب خیلی دقت میخواد باید مرتب کیت گذاشت..میشه هم وقتی مثبت شد ۱۶ ساعت بعدش اقدام کرد ک حدودی همون میشه..قبل و بعد تخمک با فاصله کم فرصت خوب برا پسر دار شدنه

دوستای گلم من دیشب ترشحاتم نسبت ب ماههای دیگ بیشتربود وکیت زدم دیشب هاله ش کمرنگ بود ولی امروز پررنگ ...

به نطر میاد پر رنگ تر شده..البته من این مارک ها نمیشناسم...بعضی مارک ها خط پایینی به حد زیاد رنگ نمیگیره..ولی فردا احتمال زیاد پر رنگ تر بشه..

به نطر میاد پر رنگ تر شده..البته من این مارک ها نمیشناسم...بعضی مارک ها خط پایینی به حد زیاد رنگ نمی ...

دیشب ترشح تخم مرغی داشتم سفید یه جوری ک ببخشید احساس کردم خیس شدم..بعد رفتم.کیت خریدم سبزوار فقط این دومارکوداشت...فقط من میترسم آزادنشده باشه..فردا12سیکلمه..28روره بودم...ولی بخاطرآی یوآی 26و27روزه شده....پ خط پایینی نسبت ب دیروز پررنگ ترشده؟همیشه14 تخمک گذاریم بوده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من از الان هستم تا ۱۱ هر چی دلت میخواد کیت بزار..😂

اعظم جون من ساعت ۸ آب هویج خوردم الان کیت گذاشتم کمرنگ شد

ببین

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706