2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
الان دو سال و نیمه منتظرم خسته شدم فولیهام جندتا بود

عزیزم زمان میبره.اگه لوله هات بازه شوهرت ازش خوبه تا ۶ ماه ممکنه زمان ببره تا بارداری اتفاق بیفته...زود خسته نشو نامید نشو ..انشالاه که باردار میشی..

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریود شدم بازم 😔نمیدونم چرا هیچ حسی ندارم انگار ذوق مرگ شدم از بس تلاش کردم و نشد .از بس هر ماه ...

منم انقد حالم بده کتری چایی سازو گذاشتم تو یخچال 

داشتم ظرف میشستم احساس کردم پری اومد دیدم اومدم نشستم گریه میکنم😭😭😭

منتظر گل پسرام  
اعظم جون کیت امروز مکس ک هیچی مدیکورم ی حاله کم زنگ افتاد بنظرت فردا با این حال برم سونو؟

انگار این ماه تخنک یکم دیرتر ازاد میشه..اگه مدیکور فقط حاله کمرنگ انداخت شنبه برو به نظرم..شنبه صبح. تا اون موقع احتمالا مکس هم رنگ میگیره تا شنبه

2731
باز خوبه تونستی بخوری یه قاشق من اگر کره و روغن حیوانی سر میز باشه من نه سر میز میرم نه اینکه حتی چا ...

من عاشق روغن محلیم به خاطر چربی خونم یکم بالاس کم میخورم..مامانم با شیره خرما قاطی میکنه رو برنج میخورم😋

خب خداروشکر عشقم همینکه به موقع پری شدی نشونه خوبیه من پنج روز تاخیر داشتم برای اولین بار تو طول عم ...

فاطمه جان بنظدت بعد پری از هشتمم یه روز درمیون برم اقدام ؟یا کیت بزنم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
پری شدم 😭😭😭😭😭 خیلی حالم بده  همسرمم میگه نمیره آزمایش میگه ماه قبل تو اوج کارم بود میدونس ...

عزیزم اشکالی نداره انشالله اینماه...زود خسته نشو .واقعا درکت میکنم عزیزم چه حس بدیه..اینماه بدون استرس برو جلو خودت و تقویت کن گرمی بخور..انشالله که دیگه ۹ماه پری دور و برت نیاد.

پری شدی عزیزم؟؟؟

اره دیشب خیلی اعصابم خورد بود احتمال میدادم صبح پری بشم صبح درد شدید گرفتم و پری اومد

ب همسرم میگم بریم آزمایش میگه ن این ماه باردار میشی

چیکار کنم احساسم میگه مشکل از اسپرمه بخاطر واریکوسلی ک داره

منتظر گل پسرام  
اصلا خوب نیستم ممنون عزیزم همچی ریخته ب هم اصلا اقدام نداشتیم فقط یبار شد امروز ۱۸ پریودیم 🥺

حق داری فدات شم...کسی نی کمکت کنه؟الهی دورت بگردم اگ.خدادبخاداین ماه باردارباشی همون یهذبارم کافیه...انشالله ب حق صاحب الزمان ک این ماه انتظارتوتمومه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم اشکالی نداره انشالله اینماه...زود خسته نشو .واقعا درکت میکنم عزیزم چه حس بدیه..اینماه بدون است ...

بعداز ظهر میرم خرید بهم میگی چیا بخرم برا شوهرم

خودم مشکلی ندارم جنسیت هم زیاد مهم نیس برا تقویت اسپرم چیا خوبه

منتظر گل پسرام  
انگار این ماه تخنک یکم دیرتر ازاد میشه..اگه مدیکور فقط حاله کمرنگ انداخت شنبه برو به نظرم..شنبه صبح. ...

باشه.میگما ممکنه اصلا تخمک آزاد نکنم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فاطمه جان برام دعا کن باز هم پری شدم و کلی حرف شنیدم مامان مهرسا گفت کلومیفن بخورم چند ماه لترونزول ...

سلام عشقم 

عززززززززیزدلم😔😔😔😔

میفهمم درک میکنم الان پیامت دیدم اصلا به خودت تلقین سن نکن باشه مادرشوهر من تو ۴۶ سالگی همسر منو باردار شد اتفاقا از همه باهوش تر و زیباترم بود ، 

بنظرم دارو استفاده نکن

اثرش احتمال زیاد توی بدنت هست

اگر طبع بدنت زیاد گرم نیست اینارو بزار تو لیست کارات

۱-ناشتا سیاهدونه چهارتا

۲-دم نوش اویشن با نبات یا عسل

۳- خرما روزی حداقل ده تا با دمنوش زعفرون و دارچین

۴- موز حتما روزی دوتا

۵- غذاها هم که دیگه میدونی چی استفاده کنی

۶- سعی کن حتما کاچی بخوری تو پری تا هم رحمت گرم شه هم خالی بشه

۷- پیاده روی حتما حتما مخصوصا تند

۸-اگر طبعت زیاد گرم نیست سیاهدونه و عسل خیلی خوبه شبها قبل خواب

۹- میخک و گلاب واقعااااااااااا فولی تپل میکنه

۱۰- پری که تموم شد دم نوش اسطخدوس و رزماری و زعفرون همچنان بخور تا اقدام

۱۱- تا پاک شدی یه چله قرانی بردار

۱۲- هرروز اب هویج یه لیوان بخور

۱۳- کشمش روزی یه مشت بخور

۱۴ الان فصل خربزه و انگور هست جفتشون قلیایی کننده هستن

۱۵- یک روز درمیون ده دقیقه تو تشت جوش شیرین و اب بشین

البته یک روز قبل اقدام باشه  اخریش

۱۶- خوراک لوبیا چیتی خیلی پتاسیم داره

۱۷- نخود و ابگوشت و میگو و‌سیب زمینی ابپز تو روزهای اقدامت بخور

۱۸- به همسرت معجون و‌جوشونده کاسنی بده

۱۹- کارهای قبل اقدامم که میدونی

۲- فقط و فقط و فقط ارامش استرس دور کن 

انشالله به حق باب الحوائج امام موسی کاظم این ماه حاجت روا باشی عزیزدلم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️