2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
اعظم جون کیت امروز مکس ک هیچی مدیکورم ی حاله کم زنگ افتاد بنظرت فردا با این حال برم سونو؟

میگن زمانی که دوخط افتاد برید سونو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
میگن زمانی که دوخط افتاد برید سونو

صبر کنم اگ فردا اگ دوخط شد برم؟

میگما اگ فردام حاله انداخت ممکنه جمعه تخمک گذاریم باشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه جا داره برا منم دعا کن خدا حسرت به دل نزارم وبه بزرگترین آرزوی زندگیم برسم وخدا یه پسر بهم ببخشه ...

نازگل عزیزم ختم امروز به نیت شما بود الهی به حق حضرت زهرا دامنت سبز بشه با یه گل پسر انشالله 😍😍

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖

بچها حنانه رفت سونو

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2731
مامان مهرسا به همه  کمک میکنی تو تاپیک از خدا میخوام همین ماه یه گل پسرصحیح وسالم بهت عطا کنه و ...

وای ممنون سامیار جان لطف داری عزیزم😙😙.انشالله همه بچها تاپیک امسال مامان بشن دیگه منتظری نباشه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
قربون دل مهربون و اون فرشته کوچولوت عزیزم.والا قرار بود ۹صبح برم.ولی ساعتش عوض شد گفتن ۴بعدازظهر ان ...

ای بابا باچه ذوقی اومدم تاپیک که خبر خوش تو رو بخونم میگی انداختنش ساعت ۴ 😣

حالا کی تا۴طاقت بیاره😉

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عزیزم  واریکوسل بیشتر روی چه آیتمی از اسپرم تاثیر میذاره؟؟؟ مورفو یا تحرک‌یا تعداد؟؟؟ ...

بستگی به درجه ش داره ولی اول از همه غلظت اسپرم و کم میکنه تعداد میاد پایین بعد مورفولوژی و خراب میکنه و تحرک هم بعدش کم میشه

سلام عزیزم خوبی اروین جان یه سوال ..کیست بی بی چک رو مثبت میکنه ؟

نه میگن ولی فکر نمیکنم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام صب بخیرعزیزم خوبی...ایشالله جوابش خوبه ونگران نباش استرس برات خوب نیس آره حتمامیگم دکترم زرام ب ...

من ۳ بار تزریق کرد برام تا باز شد حالا دکتر جوابش نداده ولی خودم حس کردم گرفته س...اخه من دردم خیلی زیاد بود.ولی اونایی که جلو من بودن درد نداشتن...ولی دردش لحظه ای بود اون لحطه درد ش مثه زایمان بود برام..بعدش انگار نه انگار..

خب خداروشکر عشقم همینکه به موقع پری شدی نشونه خوبیه من پنج روز تاخیر داشتم برای اولین بار تو طول عم ...

فاطمه جان برام دعا کن باز هم پری شدم و کلی حرف شنیدم مامان مهرسا گفت کلومیفن بخورم چند ماه لترونزول خوردم امروز روز دوم پری چی بخورم راهنمایی کنید از دکتر متنفرم

سلام صب بخیرعزیزم خوبی...ایشالله جوابش خوبه ونگران نباش استرس برات خوب نیس آره حتمامیگم دکترم زرام ب ...

به نظرم عکس بگیر ک خیالت راحت باشه ..چون رحم و کامل شست و شو میده دیگه طبیعی هم راحت باردار میشی

عزیزم من دقیق سر موعدشدم و خوشحال شدم گفتم اگه کیست بود عقب مینداختم ولی عذر میخام اینقدر خونریزیم ک ...

نه خیالت راحت من اینطوری بودم خونریزی به حدی کم بود نوار نمیداشتم..تو دستشویی دفع میشد.من ۵ پری میرفتم اثری از کیست ها نبود دکتر سنو گفت اینا کیست نیستن راحتی با پری دفع میشن.خیالت راحت.

من پریود شدم بازم 😔نمیدونم چرا هیچ حسی ندارم انگار ذوق مرگ شدم از بس تلاش کردم و نشد .از بس هر ماه امید دادم به خودم و نشد .😔 دیگه دکتر نمیرم بیخیالش میشم دیگه جونی ندارم تا اول هر ماه امیدوار بشم آخر ماه پری بشم بزنه به کمرم .داغونم کنه 😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤