2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
۱ ساعت دیگه غذا که خوردیم میرم...من تخم مرغ محلی میخورم صبحانه ...نه حذف ش نکن کمش کن..ی جا میگن خوب ...

اعظم جون کجایی؟رفتی سونو

چی شد؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقن😂😂😂😂😂

فاطمه جون میشه بگی چیکار کنم فولیکولام خوب رشد کنن؟

الان روز۷ پیاده روی برم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سایزشون چند بود؟

چ تیکر قشنگی😍😍

ایشالا تا آخر همین رنگی میمونه

2731
برو با خبرای خوب بیا

ممنون عزیزم خدا رو شکر لوله ها باز بودن ۳ بار ماده حاجب وارد کردخیلی اذیت شدم..خونریزی دارم نمیدونم طبیعیه یا نه..شانس من دکتر رادیولوژی ک تایید کنه نبودش ..گفت شنبه دکتر میاد که تایید ش کنه  عکس و جواب و بیا بگیر

الهم صل علی محمد و ال محمد
اعظم جان قبلا سنگ کلیه داشت میترسم حساس بشه کلیه ش الان همسرم عطسه میکنه ربطش میده به قرصها و تغییر ...

اره واقعا تا خدا نخواد نمیشه‌..شوهر من هم خیلی بدش میاد رژیم نهایت ۱ هفته تحمل کنه😁

سلام مامان مهرسای عزیز مگه قرار نبود عکس رنگی ندی لاپاراسکوپی کنی؟! خدا کمکت کنه عزیزم. من اینجا ...

صبا دکترم گفت برو عکس بگیر خودت اذیت نکن لاپاراسکوپی بدتره...ولی الان فکر میکنم بدتر عکس هم وجود داره؟؟برا من بد بود واقعا..ی خانمی جلو من بود اصلا درد نداشت...به نطرم گرفتگی خفیف داشت اینقد درد داشتم..خدا بخیر بگذرونه...

2740
اعظم جون کجایی؟رفتی سونو چی شد؟؟

امدم جانم به قربانت...دعا کن دیگه باردار شم واقعا  اذیت شدم امروز..جواب ازمایش هورمونی و عکس رنگی شنبه میاد فقط ی سنو دارم که چکاب کامل شه ببینم چرا باردار نمیشم 

سلام عزیزم همین الان برگشتم...مردم و زنده شدم هزار بار...میگم خونربزی دارم طبیعیه؟؟

آره طبیعیه   ...چی شد؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه جون میشه بگی چیکار کنم فولیکولام خوب رشد کنن؟ الان روز۷ پیاده روی برم؟

پیاده روی خیلی خوبه...من غیر محرک سیاه دونه باعسل هم میخورم یه قاشق مرباخوری روزدرمیون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

سلام بچه ها عید همگی مبارک 

ان شاءالله خدا بحق مولا علی علیه السلام حاجت همتون رو بده و سال دیگه همگی گل پسراتون بغلتون باشه و هیچ چشمی منتظر بچه نمونه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
آره طبیعیه   ...چی شد؟

خانمه که ازم گرفت گفت ۳ بار مایع حاجب ریختم تا باز شد...دردش برام زیاد بود ...گفت لوله ها باز شدن ولی دکتر باید نظر بده در مورد رحم و تخمدانها که شانس من دکتر رفته مرخصی تا شنبه میاد که جواب و شوهرم بگیره..

دوستان گام ممکنه راهنماییم کنی من رفتم سونو سایز فولم کمتر 9 بود یعنی 7و8  میخوام به امی ...

عزیزم این سایز فولی برا روز چند سیکل؟؟اگه برا قبل روز ۸ خوبه ولی برای وسط سیکل واقعا جالب نیست با سیاه دونه رشد میکنه ولی نه اون اندازه ک ۸ بشه ۲۰ باید حتنا با مشورت دکتر قرص محرک بخوری

2706