2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013677 بازدید | 355184 پست
ممنونم خانمی چرا دلت گرفته خانمی؟! شب عیده.. پاشو برو بیرون با شوهرت کیف کنین

از شانس منم شوهرم سيده آخه🙈

خودشم خونه نيست 

منم تنها كلي هم كارگر تو حياط داريم 😞

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
از شانس منم شوهرم سيده آخه🙈 خودشم خونه نيست  منم تنها كلي هم كارگر تو حياط داريم 😞

به به چه سعادتی… عروس حضرت زهرا… مادر یه آقا پسر سید…   برامون دعا کن خانمی.. عیدتونم مبارک.. امسال عید غدیر یه بچه سید توی شکمت داریااااااا… 

این حالات بخاطر هورمونا هم هست.. یکم طبیعیه.. سعی کن حواس خودت رو پرت کنی، مشغول باشی یا بخوابی.. اصلا فکر و خیال نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی به یادتم و دعا کردم انشالله خیره و به حق امیرالمونین دلت همین روزا شاد میشه💚🍃

ممنون عزیزم ان شاءالله محتاجم به دعاتون

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بچه ها من دلم اينقدر گرفته دليلشو نميدونم دلم ميخواد گريه كنم😞

منم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
بچه ها من همین الان سرمو امپوبامو زدمو الانم خونم ولی الان رفتم دسشوییی کلی عذر میخوام ترشحات عین مع ...

کی باید اقدام کنی

به به چه سعادتی… عروس حضرت زهرا… مادر یه آقا پسر سید…   برامون دعا کن خانمی.. عیدتونم مبارک.. ...

قربونت بشم عزيزم عيد شما هم مبارك باشه

قابل باشم حتما رو چشمم 

اتفاقا همسرم خيلي دلش پاكه امرور ميگفت بهار هيچ ميدوني الان تو شكمت يه سيد داري؟همين جمله رو كه گفت كلي گريه كردم اصلا نميدونم چرا 

خدايا دل همه دوستامو شاد كن🤲 به همه بچه سالم و صالح بده 🤲

الهي فدات شم انشالله بي بي مثبتت دل سير خوشحالت ميكنه عزيز دلم😘

ان شاءالله بهار جونم به سید کوچولوت بگو خیلی دعام کنه

2738

پیشاپیش عید غدیر مبارک

💖🌙پروردگارا🍃💕

در انتظار رحمتت نشسته ایم

بدهی

🌙 کریمی ،

ندهی💦

حکیمی

بخوانی💕

شاکرم ،

برانی 🍃

صابرم

💕💦پروردگارا

💦🌙💕

احوالم چنانست

که می دانی؟

و اعمالم چنین است

💖🍃که می بینی.؟

🌙🍃نه پای گریز دارم

و نه زبان ستیز،

بحق کبریایی ات💖

🌙💦

بحق راستی

💞

بحق خوبی🌙💕

💦

بحق بزرگی

💕  

بحق انصاف🍃

🍃💕

بحق حقانیت

💞  

بحق مهربانی

💦🌙

و بحق عشق

💞🌙

🍃💦💕

بهترینها

را

برای همه دوستان عزيزم مقدرفرما🍃💦

آمین 🌙💕 🍃🌙

🌹🍂پیشاپیش عیدتون مبارک ،دلتون شاد ولبتون خندون دوستان من 🍂🌹

دوستان گام ممکنه راهنماییم کنی من رفتم سونو سایز فولم کمتر 9 بود یعنی 7و8 

میخوام به امید خدا وسطه های ب ج 6اقدام کنم این چند روز سیاه دونه ی ق چ خ و3ق عسل هم خودم وهم شوهرم خوردیم چایی اویشن دارچین میخورم میشه دوقول باردار بشم 

ممکنه واسه منم دعا کنید ممنون میشم 

اومدم اینجا اینقدر بوی انرژی مثبت میده که ادم سرحال میشه انشاءالله به خق امام علی فردا عیدی خوبی کیرتون بیاد دلتون شاد بشه

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
قربونت بشم عزيزم عيد شما هم مبارك باشه قابل باشم حتما رو چشمم  اتفاقا همسرم خيلي دلش پاكه امر ...

سلام بهارخانم .عیدتون مبارک .به پسرگلت بگو منو هم دعا کنه.همینطور خودت که الان دعاهات مستجابه انشالله.

سلام بهارخانم .عیدتون مبارک .به پسرگلت بگو منو هم دعا کنه.همینطور خودت که الان دعاهات مستجابه انشالل ...

سلام عزيزم عيد شما هم مبارك باشه❤️

قربونت گلم چشم حتما روچشمم🤲

لانه گزینه باید باشه 

😍😍😍😍واااااای واقعا؟خدا از دهنتون بشنوه انشالله خدا به شما و همه منتظرا یه گل پسر ناز و صالح و سالم بده به منم فرقی نداره دختر باشه یاپسر فقط یه فرزند صالح و سالم بده

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
اکثرا ۳۲ روزه ام. آخه آمپول زده بودم گفتن بعد ۱۴ تا ۱۶ روز از تزریق آمپول باید پری بیاد که من امروز ...

انشالله که بارداری عزیزم وخدا بهت یه پسر ناز داده😍😍

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
2706