2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014289 بازدید | 355184 پست
قهوه بخاطر این میدن که اسپرم یا خون مرد رو اسیدی میکنه تو یه جزوه که داشتم نوشته بود

دکتر من گفت نده زعفرونو نبات بده

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه صبح برو عزیزم

اگ جمعه تخمک گذاریم بود چی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
چه جالب دوره هاتون چندروزه؟ من 24روزه اینماه شد26روزه. دکترم گفت سونو روز13برم. گفتم کیت بخرم گفت تا ...

دوره هام ۲۶-۲۷ روزه بود که این ماه ۳۱ روزه شدم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
چه جالب دوره هاتون چندروزه؟ من 24روزه اینماه شد26روزه. دکترم گفت سونو روز13برم. گفتم کیت بخرم گفت تا ...

ایدا بنظرت من کی برم سونو۵شنبه روز دهممه اون ماه روز۱۱ پررنگ تر بود.؟؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم من ودخترا میریم شوهرم نمیاد😄😄 حتما به یادتم وبسیار دعات میکنم انشالله وقتی میام یه پسر خوشگ ...

عزیزمی.. 

رفتی کربلا اگه یادت موند منم دعا کن.. سلاممو به آقا برسون.. دعا کن بچه ام رو سالم و صالح و به موقع بذارن بغلم و پیرو راهشون باشه.. 

2740
عزیزم انشالله که تموم بشه این انتظارت و خدا بهت واسه این همه انتظارت یه دوقلو شیطون بده یه دو سالی و ...

الهی آمین

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
يا فشار بالا داشته يا ديابت عزيزم خداروشكر به خير گذشت ايشالله زود خوب ميشه و بچشو بغل ميكنه🌷

ن سابقه نداشت حتی تو بارداریش احتمالا یهو فشارش رفته بالا 

استرسم داشت بدتر شد

منتظر گل پسرام  
سلااام خاانوم خوبی ابی جوون😍😍

سلام مهربونم تو خوبی عزیزم

منم شکر به لطف شما میگذرونم این دوران پراسترس و شیرین رو 😘

مسافرت خوشگذشت بسلامتی برگشتی؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
دکترت چیزی نگفت ؟ طبیعیه ؟ 

اصلا نگفتم به دکترم ولی توی یه مقاله میخوندم کاملا طبیعی هست و توی بارداری واسه بعضی ها اتفاق می افته 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706