2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تاریخ اخرین پریودیم ۹ هفته میشه عزیزم. ولی امروز به خاطری خونریزی که داشتم برام سونو نوشتن توی س ...

من دقیقا با تاریخ اخرین پریودم یکی بود ،،، ولی من چون میدونستم چهارده پریود نزدیکی داشتم یه هفتش زیادی بود ،، ولی سونو با تاریخ آخرین پریودم یکی بود 

😍خدایا شکرت 😍
2731
الان پریود شدم باران جون😞

وای فاطمه جون چقدر حالم بد شد ای وای

چرا الان؟چرا انقدر زود؟

دیگه ای یو ای و ولش کن خواهرم خودت طبیعی برو اقدام وهمه چیز رو بسپر به خدا مطمئنم طبیعی خیلی زودتر جواب میگیری ومطمئنم اگه قرارباشه با ای یو ای خدابهت پسر بده صد درصد طبیعی هم بهت میده خواهرم الکی این همه هذینه نکن خودت وخسته وافسرده نکن طبیعی خیلی عشقی برو اقدام وهمه چیز روبسپر به خدا 

دعای دوستات پشتته ویه خدای خیلی مهربون داری که دل سپرده به حرفهات ودلشکستت بهش اعتماد کن مطمئن باش به خواسته قلبیت میرسی خواهرم🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
باورکن مریودشدم...پاشدم برم دستشویی گلاب ب روت بعد وضو بگیرم ک دیدم پریودشدن کلی خورد توذوقم

وای بخدا قلبم بدرد اومد اصلا من انگار مطمئن بودم که بارداری فقط اون روز که گفتی سرم درد میکنه گفتم خدایا خودت بهش کمک کن یه پسر سالم بهش بده آخه من برای هر دوتا دخترام با سردرد شروع شد خیلی ترسیدم ولی بخدا فاطمه جون قبلا هم بهت گفتم اصلا این احتمالی که میگن واسه جنسیت الکیه بخدا ای یو ای واسه جنسیت جواب نمیده عزیزم من شما رو که دیدم چندین بار از مختاریان و چندتا متخصص دیگه پرسیدم گفتن ای یو ای اصلا پیشنهاد نمیکنیم واسه تعیین جنسیت آخه قربونت برم اونا تجربه شون از من و شما خیلی بیشتره روزانه ده ها مریض میبینن بخدااین دکترهفقط میخاد شمارو سر کیسه کنه ...خواهر مهربونم فاطمه جان از همسرت خواهش کن وقفهنیاندازه بخدا حیفه رحمت آماده شده چندینماهرژیم گرفتیسختی کشیدی عزیزم این ماه اقدام کن طبیعی دوباره همسرت رو بفرست آزمایش از تحرک و تعداد اسپرماش مطمئن بشی تو این پریودیت هم گرمی بخور انشالا که ماه محرم امامحسین حاجت دل شکستت رو میده نه تنها شما همه مامانهای منتظر تاپیک انشالا کههمگی باردارمیشن وصاحب  فرزندان سالم و صالح میشن یه روزی میاد که این روزها و این تاپیک واسه هممون خاطره میشه عزیزم چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت...دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور......

دلم گرفته آسمون نمیتونم گریه کنم شکنجه میشم از خودم نمیتونم شکوه کنم انگاری کوه غصه ها رو سینه ...

وای فاطمه جون وای که اشک من ودرآوردی

من هم دقیقا هرزمان حالم خیلی بده ازیک اتفاق وقلبم درد میگیره وبغز گلوم ومیگیره بیت اول این شهر رو تودلم میخونم😭😭😭

دلم گرفته آسمون نمی تونم گریه کنم شکنجه میشم از خودم نمی تونم شکوه کنم انگاری کوه غصه ها رو سینه ی من اومده آخ داره باورم میشه خنده به ما نیومده خنده به ما نیومده😔😔😔

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
هیچ کاری نکردم از یکشنبه استراحت میکنم تا یکشنبه دیگه هم مرخصی گرفتم  نمیدونم اون پورلوتون ای ...

عزیزم احتمال خیلی زیاد از جگره . به بعضیا نمیسازه .از ممنوعات بارداریه چرا میخوری آخه !! ان شاالله که چیزی نیست نگران نباش

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2740
وای بخدا قلبم بدرد اومد اصلا من انگار مطمئن بودم که بارداری فقط اون روز که گفتی سرم درد میکنه گفتم خ ...

چقدر حرفهات قشنگ بود خواهرم انشاءالله شما هم به خواسته قلبیت برسی ❤🙏

اخه من باتوجه به تاریخ آخرین دوره پریودیم ۹ هفته هستم ولی امروز رفتم سونو گفت ۶ هفته و ۵ روزشه خیلی ...

میگن لقاح دیر بوده. نگران نباش. مال منم عجیبه چون من تا 15 پریودم اقدامی نداشتم! نمیدونم رو چه اساسیه ! دکترم میگه درسته!! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

سلام ....

وقتی وارد تاپیک شدم یجوری شدم .انگار یه جای قدیمی بود که سالها ازش بی خبر بودم و قلبم ب تپش افتاد ....

احساسم ب این تاپیک وصف نشدنیه...

سلام مهربونای من.سلام دسته گلای من...

چقد دلم براتون تنگ بود.

بانو چقد نامرد بود😢

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

**_شجره_ی_طوبی_**@

عزیزم کجایی ؟نبودت خیلی احساس میشه 

امروز همیشه توذهنم بودی 

بیا خواهرم مارو تنها نزار 😔

همیشه توخاطرم هستی عزیزدلم خدا همیشه حافظ ونگه دار خودت وگل پسرت وخانوادت باشه انشاءالله🙏❤

مرسی گلم😙😙

2706