2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013966 بازدید | 355184 پست
عزیزم شروع فرآیند بارداری از زمان لقاح هست ،در مورد شما سن جنین حدودا ۶ هفته هست ،برای مشاهده ضربان ...

مامان ستایش جون چن روز پیش چله به نیت شما بود عزیزم ان شالله حاجت روا بشی عزیزم🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دکترمم همین و گفت. اخه قلبش گفت نامشخصه.

یکی از دوستای منم همینطور بود.. عقب انداخته بود ولی بیبی اش منفی بود! رفته بود دکتر گفت لقاح دیر انجام شده.. 

اگه 6 هفته باشی که زوده واسه قلب

2728
آخییییی مامان هدیه جون خیلی این ماه دلم برات روشنه حسم میگه بارداری انشاءالله که حسم درست باشه وبا ب ...

ان شاءالله عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
به بیمارستان اعتماد ندارم منتظرم فردا بشه از دکترم بپرسم  دعا کن واسم

ان شاءالله مشکلی نیست عزیزم به حق خط خط قرآن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740
الان پریود شدم باران جون😞

ای وای بمیرم برات 😭😭😭😭😭😭خیلی ناراحت شدم عزیزم ان شاءالله این ماه خودت طبیعی باردار بشی 😭😭😭

اره دکترمم همین و گفت. اخه قلبش گفت نامشخصه.

عزیزم اصلا نگران نباش لقاح دیر اتفاق افتاده قلب کوچولوتم هفته ۸ اینا بری میشنوی و خیالت راحت میشه 😍🍃

منم تاریخ سونو با قاعدگیم دو هفته فرقشه مثل شما رفتم با اینکه دکترم تقریبا نا امید بود ولی طبیعیه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم اصلا نگران نباش لقاح دیر اتفاق افتاده قلب کوچولوتم هفته ۸ اینا بری میشنوی و خیالت راحت میشه 😍 ...

یعنی مال شما هم ۲هفته کمتر نشون می داد.

خدا از دهنتون بشنوه اخه پری شب هم خونریزی داشتم برای همین نگرانم.

سلام عزیزای دلم ببخشید دیر شد دکتر خیلی دیر اوند هی من الان از سونو اومدم بیرون  قربون نفس پاک ...

خدایاشکرت من الان خوندم پیامتو الهی ک بسلامتی بغلش کنی محمدمهدیت رو 🥰🤩