2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزدل خیلی ممنونم لطف داری.. ان شاﺀالله همتون حاجت روا بشید..  من خوب نیستم.. لطف خدا خ ...

مطمنم ک خوب و با اخلاصی شک ندارم، ممنون از دعای خوبت🙏 هر چقدر به زایمان نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه محتاج دعای همگی هستم ان شاء الله این شادی و روزای پراسترس بارداری قسمت تک تک منتظرا

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمنم ک خوب و با اخلاصی شک ندارم، ممنو ن از دعای خوبت🙏 هر چقدر به زایمان نزدیک تر میشم استرسم بیشتر ...

نظر لطفته.. 

ان شاﺀالله بسلامت میگذره و به راحتی زایمان میکنی و گل پسرت رو بغل میگیری

ان شاﺀالله قسمت همه منتظرا

2731
ایرانی میزنی یا خارجی ؟ما خارجی پیدا نکردیم  قرص ایزوپرین هم داده که شدیدا تپش قلب میگیرم ولی ...

سلااام ،، همش میخواستم اینو بهت بگم یادم میرفت ،،اون روز که قرار بود بری سونو من صبحش حالم همش گرفته بود و تو فکرت بودم دیگه شوهرم گفت چی شده منم گفتم جریان شمارو واسش هیچی نگفت ،،بعد رفت در مغازش ،،غروب که اومد گفت اون خانومه رفت سونو دکتر چی بهش گفت بچش خوبه ؟،گفتم آره خداروشکر خوبه بهتر از قبل هستش ،،، بعد گفت وقتی رفتم مغازه پیش علم ابلفظل (قبلا گفتم که علم رو گذاشته داخل مغازه ) خیلی براش دعا کردم ابلفظل کسیو دست خالی از در خونش رد نمیکنه ،،اگه تونستی به نیت ابلفظل توی محرم یه نظری بده ،،منم حتما به نیت شما علم رو زیارت میکنم ،،، ببخشید خیلی طولانی شد ،،

😍خدایا شکرت 😍
@atenajoon74   روی پستت ریپلای نشد ممنونم عزیزم، ان شاﺀالله قطعأ تأثیر مثبت دعاها و چله ه ...

خواهش میکنم عزیزم خوشحالم از خوشحالیت 😘😘مرسی عزیزم ان شالله

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2738
ممنون عزیزم ان شاءالله گل پسرتو به سلامت بغل بگیری

فدات نسرین جون ان شالله😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
نظر لطفته..  ان شاﺀالله بسلامت میگذره و به راحتی زایمان میکنی و گل پسرت رو بغل میگیری ان شاﺀا ...

ممنون عزیزم از دعاهای شما کلی انرژی مثبت میگیرم چقد خوبه ک شماهارو دارم 😘😘😘

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
منم حس خوبی به دعاهاتون دارم.. ان شاﺀالله اثرات مثبتش به همه اعضای تاپیک برگرده و همه حاجت روا بشن

سلام گلدونه جون مامان شدن دوبارت مبارکت باشه عزیزم انشالا که یک بارداری دلچسب و دلنشین با گل پسری تجربه کنی ....انشالا که دو تا فاطممون هم بیبی هاشون مثبت بشه و دوتا کاکل زری باردار بشن همینطور دریا جون و مهرسا خانم و بقیه عزیزان که ذهنم یاریم نمیکنه انشالا که بحق این روزها و اعیاد خداوند سورپرایزتون کنه عزیزانم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

سلام گلدونه جون مامان شدن دوبارت مبارکت باشه عزیزم انشالا که یک بارداری دلچسب و دلنشین با گل پسری تج ...

سلام عزیزم

خیلی خیلی ممنونم

ان شاﺀالله شما هم حاجت روا بشین به حق این اعیاد عزیز

2706