2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جان خدابزرگه نمی دونم چی بگم چون خودم الان دوسال و چندماه هرماه این وضعیت دارم فقط شما دوتا فر ...

الهی بگردمت

خدارو قسم میدم که این ماه اخرین ماه انتظارت باشه و خدا اجر این همه صبوریت با یه پسر سالم و صالح عطا کنه

من اگر نگران سنم و وضعیت داغون رحمم و‌کنایه های همسرم نبودم صبر میکردم تا هروقت بشه خیلی بیصبره توقع داره بار اول بگیره در غیر این صورتش ربطش بده به هزاران عامل اولیش گوشی دست گرفتن من

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشالله ک خدا زودتر جوابت بده .از ته قلبم برات دعا میکنم عزیزم 

ممنونم مهربونم انشالله که پری نمیشی و با دیدن بی بی مثبت تو خوشحال میشیم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728

سلام خانما منم صبح خواب بودم یهو گلوم پر شد از خون بلند شدم خون دماغ شدم هرکاری کردم خونش بند نیومد یهو یه تیکه خون از گلوم خارج شد خون دماغم بند اومد حالا نگرانم کسی میدونه چرا اونجوری شدم😭

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام خانما منم صبح خواب بودم یهو گلوم پر شد از خون بلند شدم خون دماغ شدم هرکاری کردم خونش بند نیومد ...

توی بارداری خون دماغ شدن عادیه نگران نباش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
توی بارداری خون دماغ شدن عادیه نگران نباش 

یعنی خیالم راحت باشه اعظم جون

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
یعنی خیالم راحت باشه اعظم جون

والا من خوندم که یکی از علائمی که توی بارداری رخ میده خون دماغ شدنه بخاطر خشکی رگها و عروق 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
والا من خوندم که یکی از علائمی که توی بارداری رخ میده خون دماغ شدنه بخاطر خشکی رگها و عروق 

مرسی عزیزم خیالم راحت شد😘😘

الهی بگردمت خدارو قسم میدم که این ماه اخرین ماه انتظارت باشه و خدا اجر این همه صبوریت با یه پسر سال ...

قربونت برم من هم همیشه شما را دعا می کنم من هم همسن شما هستم کنایه گوش نکن به من که می کن تک زا هستی بگن مهم نیست همسر من هم به هزارتا چیز ریط می ده که دلم می سوزونه خدا خودش واقفه