2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017410 بازدید | 355185 پست
نه با تب لت همسرم دان کردم ارسال کردم به گوشی خودم ولی باز نکرد گوشیم خونه یه گوشی دیگه هست منتها ...

من گفتم همگی اونجاباشیم.اگ قراره کسی نتونه نصب کنه ک میپاکم.گروهو 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ان شالله انگار این چند ساعت نمیگذره از بس منتظرم

راستی عزیزم برای سونو قلب قبلش آب باید بخوریم یا نیازی نیست ؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جونم  فاطمه جون،ندیده دوستت دارم،خیلی خانومی آروم و نجیب  حرف زدنت آرامش بخشه،انشاءا ...

عشقم لطف داری منم دوستت دارم خیلی

ولی همچین اروم که فکر میکنی نیستم انفاقا خیلی شیطون و عجولم

خوبی مجازی اینه که نمیبینن تورو حسابی تو تصوراتشون خوبی و کلی لذت میبری از این تصورات 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدای تو رز قشنگم شما لطف داری در حقم میگم چطوره چون فاطمه گذاشت رفت همرو برد وقتی برگشت محلش ندیم😈 ...

ای یدجنس شماک نیاین ماهم برمیگردیم

من گفتم همگی اونجاباشیم.اگ قراره کسی نتونه نصب کنه ک میپاکم.گروهو 

افرین دختر خوب 

الکی نیست دوستت دارم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

سلام بچها خوبین همگی ....مامان اتنا انشالله همیشه زنده باشند همیسه میگفت یه وقتایی ما خودمون دردمون رو بهتر میدونیم حالا حکایت من شده ...من صب رفتم سونو ببینم ازاد شده فولیام دیشب اقدام داشتم ...در کمال ناباوری دبدم خییییر  28 و 24شدن و من متعجب ک چرا با وجود اچ سی جی ک من زدم ازاد نشده !!!!!!! دکتر گفت 28 ک کیسته و خودش جذب میشه اون یکیم اقدام داشته باش شاید شد...امپولا برامن زیاد بود دوزش واقعا ...و همچنان ابن دکتره اصرار داشت من برم کلینیک نازایی ای وی اف کنم ..میگه دوتا فولیکول هیچیه و ارزشی نداره...من نمیدونم مگه چندتا فولیکول برای بارداری لازمه  ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

خسته  خسته خسته شدم یعنی هر چی دارو داشتم ریختم تو اشغالی خسته شدم دیگه از دارو و درمان ...اخه مگه میشه یه فولیکولو ک قبول نداره دوتا ک هیچیه  ....وای چطور ممکنه مگه من نهنگم ک شش هفتا  تا فولی داشته باشم در ماه ...به شوهرمم گفتم هر کاری مبخای بکنی بکن تهش میخای زن بگیری برو بگیر من دیگه سمت هیچ دکتر و دارویی نمیرم ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام بچها خوبین همگی ....مامان اتنا انشالله همیشه زنده باشند همیسه میگفت یه وقتایی ما خودمون دردمون ...

وااای عزیزم چه بد

من دیشب موقع خواب صلوات میگفتم اسم شما میومد تو ذهنم 

ان شاالله که هرچی خیر پیش بیاد واستون

هیچی از هیچکس بعید نیست
وااای عزیزم چه بد من دیشب موقع خواب صلوات میگفتم اسم شما میومد تو ذهنم  ان شاالله که هرچی خیر ...

مرسی عزیزم از لطف شما .

خب برنج ک نباید خورد.مرغم نخوریم.گوشت میمونه دیگ.گوشتم محدود کنم.پس چی بخوریم غذا؟

طب سنتی میگه گرمی و سردی برا جنسیت تاثیر داره..علم میگه پتاسیم و سیدیم بدن و قلیایی میکنه مواد غذایی کلسیم و منیزیم بدن و اسیدی میکنه...یعنی به اسیدی و قلیایی نگاه میکنن...گوشت مرغ و ماهی بدن مناسبه چون قلیایی میکنه گوشت قرمز بدن و اسیدی میکنه...برنج هم من با زعفرون سردیش میگیرم میتکنی زیره بریزی روش...برنج پتاسیم داره ولی سرده با این چیزا سردیش گرفته میشه مشکلی نداره

الهم صل علی محمد و ال محمد
خسته  خسته خسته شدم یعنی هر چی دارو داشتم ریختم تو اشغالی خسته شدم دیگه از دارو و درمان ...اخه ...

الهی بمیرم برات....دکترتوعوض کن عزیزم هرکسی یه فولی آزادمیکنه برابارداری ن 100تا اونجوری ک 100قلومیشه....ناامیدنباش عزیزم

2706