2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013802 بازدید | 355184 پست
سلام به همگی  مامان اتنا مامان ستایش بچه ها همگی میشه لطفا اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید،& ...

عزیزم در مورد بارداری بازم الان نميشه نظر داد باید همون يه هفته دیگه منتطر بموني و ببینی چه اتفاقی میفته. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدایت ماهدانای عزیز.... شکر خدا خوبیم.نه بابا شوخلوخ کردم.... اقدامی کجا بود

سلام عزیز دلم خوبی؟  

چه ميكني با دخملی خوشگلمون. 

منم اول فک کردم ديگه برای سومی دست به کار شدی 

مامان اتنا جون من ۳ روزه دارم بی بی میزارم. ولی آزمایش و صبر کردم تا به قول شما درگیر تکرار و اینا ن ...

برای منم اين مشکل پیش اومد. 

یکی از بیبی چک هام که كمرنكتر از دیروزش شد. از خطای بیبی چک هم ميتونه باشه. 

دیگه میتونی بری آزمایش خون بدی 

2731
سلام دوستان خوبین  من روز غربالگری که دیروز بود سقط طبیعی کردم ،خدا نصیب کسی نکنه که اونهمه ذو ...

بعد سه پریود ک از سقط ام گذشته بود عزیزم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
من با دارو هم فولی نداشتم تو که این ماه فولی 18 داشتی 

اره من با دارو لترو یدونه فولی 18داشتم ولی نمیدونم چرا سونو گرافی گفت فولی جالب نیست ظاهرش شاخه شاخس ..نشنیده بودم!! ...کلومیفنو ک تاحالا امتحان نکردم.ان شالله به لطف خدا همین بگیره راحت شم .چند ماه دارو مصرف کردی عزیزم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
چشم مامان ستایش مهربون حتما...انشاالله که خیلی خیلی زود یه نینی سالم و خوشگل میاد تو دلت عزیزم

سلام شبنم جون، مبارک باشه ورود گل پسرت عزیزم.. زایمانت خوب بود؟؟ حال الانت چطوره؟ نی نیت چطوره؟❤️

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2738
اره من با دارو لترو یدونه فولی 18داشتم ولی نمیدونم چرا سونو گرافی گفت فولی جالب نیست ظاهرش شاخه شاخس ...

چند بار اقدام رفتی؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
چند بار اقدام رفتی؟؟؟

فقط یه بار.دیروز عصری کیت زدم پررنگ پررنگ بود...امشبم تصمیم داشتم ولی تولد دخترمه فکر نکنم بشه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
فقط یه بار.دیروز عصری کیت زدم پررنگ پررنگ بود...امشبم تصمیم داشتم ولی تولد دخترمه فکر نکنم بشه .

ای جان تولدش مبارک باشه گل دخترت ان شاءالله تولد ۱۲۰ سالگیش.ان شاءالله ساله دیگه کنار داداش کوچولوش براش تولد میگیری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ای جان تولدش مبارک باشه گل دخترت ان شاءالله تولد ۱۲۰ سالگیش.ان شاءالله ساله دیگه کنار داداش کوچولوش ...

فدات ان شالله وای چه دعای قشنگی یعنی میشه نسرین جان 😢

فدات ان شالله وای چه دعای قشنگی یعنی میشه نسرین جان 😢

حتما میشه من مطمنم🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706