2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
منم برام واقعا جالبه اون ماه با شبی یه دونه روز 8فولی راست داشتم 17این ماه شبی دوتا روز 9فولی 14چپ . ...

حالا به نظرم با دکترت مشورت کن،اگر صلاح دید بهت امپول hmg بده،یدونه هم شاید کافی باشه،افسانم هم زده بود.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا خودش آزاد میشه ،آمپول برای افرادی که مشکل آزادسازی تخمک و ناباروری دارن خوبه

دو روز گذشته ولی هنوز کیتم کمرنگه یعنی ازاد نشده امروز ۱۴ سیکلم. میشه اصلا آزاد نکنم

خدا تو بزرگی. 
2728
چرا فردا ؟جواب بتا که دو ساعته آماده میشه  ای بابا  ان شاءالله که با جواب مثبت خوشحالمون ...

نمیدونم والا هربار یه آزمایشگاه میرفتم اینبار رفتم یکی دیگه گفتم بلکه فرجی شد بعد برگه که نگاه کردم تاریخ جوابدهی سه شنبه است

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نمیدونم والا هربار یه آزمایشگاه میرفتم اینبار رفتم یکی دیگه گفتم بلکه فرجی شد بعد برگه که نگاه کردم ...

زنگ بزنی جوابشو میگن حتما 

ساعت چهار یه زنگ بزن بپرس 

الهی که بحق این ایام دلت شاد بشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام هدی جون ،الحمدالله حالم خوبه و منتظر پریود هستم تا اقدام کنم ،خداروشکر بقایا هم دفع شده و بدنم ...

سلام مامان ستایش جون،

خداروشکر ک حالت خوبه، ان شالله اینسری زیاد منتظر نمونی عزیز دلم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2740
زنگ بزنی جوابشو میگن حتما  ساعت چهار یه زنگ بزن بپرس  الهی که بحق این ایام دلت شاد بشه&n ...

حالا امروز نمیخوام جوابشو بدونم چون خونه ی مادرمم ۲۰ نفری مهمون داره واسه شام اگه منفی باشه اعصابم خورد میشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
نمیدونم والا هربار یه آزمایشگاه میرفتم اینبار رفتم یکی دیگه گفتم بلکه فرجی شد بعد برگه که نگاه کردم ...

عزيزم براى منم مينوشت فردا اما وقتى ميپرسيدم ميگفت دوساعت ديگه آماده ست

عزيزم براى منم مينوشت فردا اما وقتى ميپرسيدم ميگفت دوساعت ديگه آماده ست

میدونی چیه یه جورایی از جوابش میترسم واسه همین زیاد پیگیرش نمیشم میترسم منفی باشه

به نظرم اگه میخواست طبیعی بیاد که خودش میومد  البته در این مورد من مشاور خوبی نیستم چون با زای ...

خودمم همین فکرو میکنم میگم تا الان باز نشده دهانه رحمم با سرم فشار ممکنه ساعتها درد بکشمو پیشرفتی نکنم

حالا ۴شنبه با دکترم مشورت میکنم ببینم اون چی میگه

2706