2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
سلام به همگی من از اواخر مرداد ماه تحت نظرم و همون موقع آزمایش ph واژن دادم برای تعیین کردن اسیدی ی ...

اولدوز جان سلام ...خوبی ؟اقدامات را رفتی؟میگم اون ph ستجی که دکتر واسه شما استفاده می‌کرد مثل این تصویری که زیرش تگتون میکنم؟چه مدت طول کشید که دهانه رحمتون قلیایی بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم  مبارک گل پسریت  اقدامت رو‌کدوم صفحه نوشتی خانومی؟؟

مرسی عزیزم.من اقدامم‌ننوشتم.۸ ماه اقدام بودم.تنبلی تخمدان داشتم.گلای وانس روزی دوتا میخوردم.بعد از سه ماه اقدام دگتر بهم لتروزول داد از شب ۴ پریود شبی دوتا خوردم.اوایل فولی هام اونجوری بدرد حاملگی نمیخورد .سایز ۱۵ و ۱۶ بود.ولی باز دکتر دوتا امپولم میزد اچ سی جی .فروردین و اردیبهشتم فقط لتروزول میخوروم و نمیرفتم دکتر امپول بزنه.دیگه خرداد رفتم دکتر گفت یه فولی ۲۰ تو تخمدون‌چپ دارم.همون‌تخمدونم که کیست داشت.ماه های قبل تخمدون راستم فولی داشت.امپول اچ سی جی خارجی هم دوتا زد.گفت فردا شب اقدام کن.اگه باردار نشدی دیگه باید بری عکس رنگی بگیری.منم این‌مدت چیزای گرمی میخوردم.خرما و کشمش و موز.دیگه ۳۶ ساعت بعد از امپول اقدام کردم و خدا پسرمو بهم بخشید.در کمال ناباوری چون‌ من روزه میگرفتم و دعا میکردم که عکس رنگی درد نداشته باشه!

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
2740
خوش اومدی عزیزم😍😍 ان شاااله کنار بچه های مهربون این تاپیک روزااای خییلی خوب و شیرینی در انتظارت ب ...

مرسی حنانه جان.انشالله❤❤❤

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
مرسی عزیزم.من اقدامم‌ننوشتم.۸ ماه اقدام بودم.تنبلی تخمدان داشتم.گلای وانس روزی دوتا میخوردم.بعد از س ...

عزیزدلم 

ممنن از توضیحات کاملت 

قطعا فقط خداست که هر موقعی خودش اراده کنه حاجت دلهامونو میده.

شاید این رژیم ها و اقدامات برای سرگرمی و گذران وقت خوب باشه وگرنه خولست خدا برای بنده هاش بر همه چیز ارجحیت داره.

انشالله که صحیح و سالم گل ‌پسرت به دنیا میاد.

پس با فولیکول چپ هم میشه پسردار شد 😊😊😊😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
@*اولدوز*    

عزیزم 

میشه راجع به اینا توضیح بدی 

برای چی هستش؟؟

اخه خون باید قلیایی باشه،اینا برای ادراره؟؟

البته من اطلاعات ندارم راجع به اینها

بله هم همسرت و هم خودت مصرف کن مخصوصا آب هویج

ممنون گلم 

اناناس کلا خوبه برای رژیم؟؟؟

اخه من خیلی دوست دارم،خیلی میخورم،اگر خوب نیست نخورم 

ممنونم

عزیزم  میشه راجع به اینا توضیح بدی  برای چی هستش؟؟ اخه خون باید قلیایی باشه،اینا برا ...

عزیزم منم دقیق نمیدونم از اولدوز پرسیدم چون چند وقت پیش دکتر که ph دهانه رحم را اندازه گیری کنه 

نه خون و نه ادرار باید دهانه رحم قلیایی باشه و این که بین اینها ارتباطی هست یا نه را دقیق نمیدونم 

رو همین پستی که من ریپلای کردم برگردی میتونی پست دوستمون را بخونی

سلام من پریود شدم     دعا کنید برام، حالم خوب نیست..

ای خدا😭😭😭😭😭😭

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706