2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
تبریک میگم ستایش خانم. چقدر دوست داشتنی هستید که اینهمه به شما تبریک گفتند😊 منم فردا دارم میرم آزم ...

امیدوارم فردا روز شما باشه و با دادن خبر بتای مثبت خوشحالمون کنی 😍

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر شوهرت سالمه هر شب اقدام کن تا اسپرمها تخمک و محاصره کنن .روز ۹ سیکل برو سونو ،سعی کن آمپول آزاد ...

مرسی خانوم گل 

الهی به همه ی ارزوهات برسی آمین 

چند ساعت بعد از امپول اقدام خوبه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بله ماه پيش معاينه كرد داد ولي ديگه چيزي نگفت واسه اقدام جديد

الانم دوباره برو معاینه ،اگر عفونت نداشتی دیگه قرص نخور .البته ازیترومایسین جزو انتی بیوتیکهای بی ضرر برای اقدام هست ولی مترانیدازول بعد اقدام دیگه نباید مصرفش کنی

مرسی خانوم گل  الهی به همه ی ارزوهات برسی آمین  چند ساعت بعد از امپول اقدام خوبه؟؟؟

معمولا ۳۲ تا ۳۶ ساعت بعد از تزریق .من درست ۳۶ ساعت بعد تزریق اقدام و اول و رفتم

يعني منم روزي حامله ميشم؟ هووووف ١ سال و ٢ ماه شد 😔

چرا که نه بهار جون .امید داشته باش مطمئنا خدا بزودی جواب انتظارت و به خوبی میده🤲😊

وای خدایا 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲شکر هزارا بار شکرت .مامان ستایش جون دیدی گفتم مطمن بودم بارداری.👏👏 ...

نسرین جون فدای تو که انقدر مهربونی بخدا اول یاد تو بودم و برات دعا کردم تا همین ماه داداشی هدیه جون تو دلت باشه .منتظر بیبی خوشرنگتر هستم 😍😊

ماماااان ستااااایش خیلییی خوشحاال شدم مبااااااارکه❤️❤️❤️❤️ ان شاااالله صحیح و سلامت بغل بگیریش😍😍

ممنونم مهسا جون خدا پسر نازت و برات حفظ کنه .التماس دعا دارم موقع شیر دادنش برام دعا کن تا این دفعه بارداری سالمی داشته باشم😢😘

مامان ستایش عزیزم  بینهایت برات خوشحال شدم . ان شاالله که بارداری سالم و  راحتی تجربه کن ...

مرسی ماهدانا جون 😊😍راستی رفتی سونو ؟انشاالله جنسیت نینی همون باشه که دلت میخواد😍👦

دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

وای خدااااااااااااااا مامان ستایش وای خدای من خداروشکر وای باورم نمیشه مبارکت باشه خیییییییییییییییلی خوشحالم انگار خواهر خودم باردار شده...خدایا شکرت..خدایا تمام منتظرهارو اجابت کن....مامان ستایش من هیچوقت محبت و راهنمایی که بمن کردی رو فراموش نمیکنم اگر شما اون شب که من کلی زعفرون خوردم نمیگفتی که احتمالا بارداری ،من همونجوری میخوردم و الان دخترم کنارم نبود...خدا حواب دل مهربونتو داد

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😊
مامان ستایش اگه یکی باردار باشه با این ازمایش معلوم میشه؟

نرگس جان این آزمایش بتا نیست و به همین دلیل بارداری و نشون نمیده .الان که این عکس جدید و واضح و دیدم متوجه شدم یه مقدار کم خونی داری برای درمانش فولیک اسید و آهن باید مصرف کنی .قندت لب مرزه اگر پرهیز غذایی داشته باشی قندت کنترل میشه 

وای خدااااااااااااااا مامان ستایش وای خدای من خداروشکر وای باورم نمیشه مبارکت باشه خیییییییییییییییل ...

سلام ماری جون .بخدا هم شما و همه بچه های تاپیک با این حجم محبتتون شرمندم کردین ☺انشاالله خدا دخترای گلت و برات حفظ کنه و باعث افتخار پدر و مادرشون بشن😍

2801