2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013751 بازدید | 355184 پست
سلام کیانا جان بعداز تخمک گ دما چجوری باید باشه یعنی تا زمان پریود بالا میمونه بعداگه باردار نباشی ت ...

سلام مهربون

بعد از تخمک گذاری میره بالا دما و بالا میمونه تا زمان پریود

اگر باردار نباشی افت میکنه

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
بچه ها میخوام کیت مدیکور بزارم چقدر تو ادرار بزارم بمونه؟

وقتی که ادرار تا اخر کیت برسه.خیس که میشه مشخصه بعد دیگه بیرونش بیار

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها.خوب شد پیداتون کردم.انالی جون فدات شم.مرسی بابت خبر دادنت عشـــــقم😚😚😚😚

قربونت بشم عزیزدلم،مگه تاپیک بدون تو میشه ...

خوش اومدی خواهری

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2731
فدااای تو مهربووون.اگه نبووودی عمرااااا اگه میتونستم پیداتون کنم😚😚😚

عزیزدلمی مهربونم...

خداروشکر دوباره دور هم جمع شدیم...

شماها همتون سنگ صبورای من هستید...

حرفایی که به هیچکس نمیگم با شماها راحت درمیون میذارم...

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

بچه ها تیر کشیدن تخمدان چپ بعد از اقدام میتونه نشونه چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه یا بده؟

2738
بچه ها تیر کشیدن تخمدان چپ بعد از اقدام میتونه نشونه چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ خوبه یا بده؟

ممکنه تخمک از تخمدان چپت ازاد شده باشه.سمت چپم لانه گزینی کرده باشه

جز توکل بر خدا سرمایه ای در کار نیست/هر که را باشد توکل کار او دشوار نیست
انالی جون من دو ماه  پیش١۶ام  پریود شدم . ماه بعد ١٧ام.این ماه هم ١٨هم.الان با حساب سیکلها ...

آره عزیزدلم 31روزه س

ممکنه تخمک از تخمدان چپت ازاد شده باشه.سمت چپم لانه گزینی کرده باشه

ممنونم از پاسخت عزیزم...

ان شالله همینطوره که شما میگی...

یعنی میشه مامان بشم    

دیروز همون یه اقدام را رفتم دیگه نشد اقدام کنیم دعا کنید بااون یه بار نتیجه بده 

کسی بوده بایه بار اقدام بارداربشه؟

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706