2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
عزیزم به خودت استرس نده ،حتما نطفه قوی بوده که باردار شدی ،من آدمی میشناسم با واریکوسل شدید و تحرک ا ...

چی بگم فداتشم ایشالا ک میمونه قربونش برم

مامان ستایش جان شما حالت تهوع ندارین؟

من دیروز اینموقه ها داشتم ولی کم بود الان باز اومد زیاده شدتش میخوام بالا بیارم خودمو بزور نگه داشتم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله هیچی نمیشه استرس نگیر برات ایت الکرسی خوندم

نمیدونم ،اون هفته ازمایش تیرویید دادم اوکی بود الان باز عددش بالا رفته دکتر میگه تهدید به سقطه ،نمیدونم این نیرویید چه مرضی بود که منو گرفتار کرده ،اخه کبدم چرا خراب شده ؟من که قندو چربی ندارم ،به دکتر گفتم نکنه بحاطر امپولهاست میگه نه از اونا نیست باید سونو کبد بدم 😥

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چی بگم فداتشم ایشالا ک میمونه قربونش برم مامان ستایش جان شما حالت تهوع ندارین؟ من دیروز اینموقه ها ...

حالت تهوع دارم میاد و میره ،یه موقعی شدیده یه موقع هم خوبم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
نمیدونم ،اون هفته ازمایش تیرویید دادم اوکی بود الان باز عددش بالا رفته دکتر میگه تهدید به سقطه ،نمید ...

گلم از اعظم کاش بپرسی اون اطلاعاتش زیاده راهنماییت میکنه ولی دکترا زیاد حرف میزنن باور نکن استرس نگیر نی نی ت بسپار ب خدا 💓🤲🏼

اره ترکی بلدی؟ 

اره بلدم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2738
پرسیدم گف فارسیم میتونه حرف بزنه بیا خصوصی شماره شو بدم

کجا رفتی سانازی

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
بنظرت لاغری صورت با اشتهای زیاد و نداشتن تهوع ربطی به جنسیت داره ؟ پسر و دختر 😍

ن گلم اینجا مثال نقص خیلی چیزادیدیم نمیش روش حساب کرد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
چطور اخه😫 دیشب فک میکردم بازو شوهرم بچه هس🤣🤣🤣 بازوشو میکشیدم میخاستم بغلم بگیرم دیدم نیومد بعد ...

ای جاانم..فکرتوازادکن دختر بچه ت ب ارامش تونیازداره

خ خنده دار میشم شبا هزیون میگم😂 از امشب موقه خواب اهنگ یوگا گوش میدم میخابم ببینم اثر میزاره😅

والا ررررردددددد دادی😁😁😁😁😁

آره بابا بی خیال باش یکم