2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
سلام ممنون ازپیگیری هات عزیزم.....چن روزپیش بازدوباره حالش بدشد بچه م.....افت شدید اکسیژن داشت و دست ...

بخدا همش به فکرشم، خداروشکر که بهتره خوشحال شدم گفتی بهتر شده، منم که سرتاپا مشکلم ،سری قبل رفتم پیش دکتر گفت بچه اومده پایینتر خیلی باید مراقب باشم ،چند وقته تکوناش کمتر شده نگرانم،فردا میرم سونو ببینم در چه حاله بچم

خدایا شکرت
سلام ممنون ازپیگیری هات عزیزم.....چن روزپیش بازدوباره حالش بدشد بچه م.....افت شدید اکسیژن داشت و دست ...

سلام فاطمه جون 

خيلي به فكر دخترت بودم ، انشالله زودي جون ميگيره و مياد خونه پيش شما 

ماهم دعا گوش هستيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق جون پسرتو سنتی ختنه کردی؟ قبل اینک ببریش قطره چیزی بهش دادی؟بعدش چ مراقبتایی باید انجام بدم؟ ق ...

اره عزيزم سنتي ختنه كرد پسرم قبلش كه چيزي ندادم خودشون بي حسي ميزنن بعدشم دكتر شربت داد بهش استامينوفن از فرداي ختنه بايد اب بجوشوني با اب جوشيده  صابون در روز چند بار بشورش تا لايه هاي پوست ازش جدا بشه 

♥️

ایشالا ک روز ب روز بهتر بشه اجی 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2731
بخدا همش به فکرشم، خداروشکر که بهتره خوشحال شدم گفتی بهتر شده، منم که سرتاپا مشکلم ،سری قبل رفتم پیش ...

چطوری الی جون؟

خ مواظب گل دخترت باش.کوچکترین مسئله ایم پیگیر باش ک زایمان زودرس نگیری

ایشالا ک ب موقع بدنیا بیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

منم منتظررررررررم  برام دعاااااااااااا کنید خدااااا بهم امیرعلی سالم بده 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
یه سوال کسی که تخمک گذاری نامنظم داره بعد عرض چند ماه منطم میشه نامنظم حساب میشه باز ؟؟

از منم نامنظمه 😔

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
2738
خانما باز کیت را گذاشتم ببینید آخری مثبته؟یاهمرنگ شده؟ممنون میشم

عزیزم پریودیت چند روزه اس؟ 

یه سوال کسی که تخمک گذاری نامنظم داره بعد عرض چند ماه منطم میشه نامنظم حساب میشه باز ؟؟

منظمه رو حساب کن.کلا ممکنه ی ماه تخمک گذارین روز۱۴باشه ی ماه روز ۱۲.هرماهو همون ماه دقت کن.کیت بزار تا متوجه بشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
باشه عزیزم راستی فاطمه با اینکه تو سنو قلب نوشته ۱۱و۵ تا۱۳و۵ بازم اگه ۱۳ ودو یا سه برم دیره؟ دخملت ...

عزیزم ببین امکان داره سن بارداری بارشد بچه یکی نباش ....رکژا همین بلاسرش اومد ب حساب خودش 13هفته بود ولی رف سکنو سن بارداری رو بیشترزده بود و هرجارف آزماییشوانجام ندادن....یه حارف باهزارالتماس و....ک دقیقم نبود بنده خداردفرستادن آمنیو و....بنظرم 12هفته و 6روز دیگ.نهایت برو عزیزم.....دخترم بدنی امروز20روزه ک بستریه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
منظمه رو حساب کن.کلا ممکنه ی ماه تخمک گذارین روز۱۴باشه ی ماه روز ۱۲.هرماهو همون ماه دقت کن.کیت بزار ...

مثلا من روز ۲۹ شهریور آخرین پریودم روز ۶ نزدیکی داشتم پریودم هم ۳ ماه بود تقریبا ۲۸ روز شده بود یعنی تخمک گذاری من ممکنه روز ۸ پریودم بشه؟؟ اونموقع امکان لقاح هس؟؟

سلام فاطمه جون  خيلي به فكر دخترت بودم ، انشالله زودي جون ميگيره و مياد خونه پيش شما  ما ...

سلام عزیزم..شیما پیترسم تواین اوصاع کم بیارم😔😔😔خیلی خسته کننده س بخدا منی ک با چکیدن یه قطره آب خابمونمیبرد الان اونقد خسته م ک عین جنازه میفتم واصلا تمدونم کی خابم میبره...دوتا بچه کرونایی مثبت توبخش ان آی سی یوعن...اینم یه مشکل جدید😔😔😔 قدم.نورسیده روبهت تبریک میگم خوندم ک دوباره بستری شدی...خیلی ناراحت شدم ..خداروشکر ک زودترترخیص شدی🙏🙏براش دعاکن پسرتوشیرمیدی.

بخدا همش به فکرشم، خداروشکر که بهتره خوشحال شدم گفتی بهتر شده، منم که سرتاپا مشکلم ،سری قبل رفتم پیش ...

تکوناش کمترشده نرماله عزیزم...تواین سن بیشترخابه..فقط حتمن پیگیر مشکلاتت باش و اگ دیدی اذیتی ازدکترت بخاه بتاروبرات روشن کنه عزیزم...انشاءالله ک بعد9ماه کامل بارتوزمین بذاری عزیزم و گل دختری رو بغل بکیری🙏🙏🙏🙏🙏

2706