2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013858 بازدید | 355184 پست
باورت میشه منم دلم خیلی واستون تنگ میشه من دقیقا از تاریخ عضویتم تو  این تاپیک بودم انشالله نی ...

🙈🙈🙈🙈وای یادته😁😁😁😁😁😁😁والا فک.میکنم بشه ربی2..😁😁😁هرازچند گاهی یه سربزن..نی نی ملاسو دیگ نصب نکردی..راستی وروجکت دندونش در اومدبسلامتی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟؟

اره یه هفته پیش رفتم دکتر گفتم من ۱۲ روزه امپول پروژسترون زدم ولی پریود نشدم گف بیا سونو کنم تا سونو کرد گف کیست سه سانتی داری واس همین نمیشی

برام جالبه ۱۰ روز قبلش سونو شده بودم کیست نداشتم ینی عرض ۱۰ روز کیست ساختم🤔🤔

2728
خونه نيستم شب برم ميزنم  امروز صبح ساعت ٨ زدم كم رنگه كم رنگ بود

وااای مبارکت باشه عزیزم انشالله با سلامتی 

قبل موعدت هم بی بی زده بودی چند روز تاخیر داری؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
شوهرمم آزمایش داد تحرک نداره ۵۵ درصدشونم مُردن تعدادشونم کمه ۴۰ ملیون قراره بریم دکتر اورولوژی 😞😞 ...

ببخشید فکر کردم بارداری 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها من فردا موعدم هست خیلی دل درد دارم موقع کار خونه میشه دعا کنید واسم تو روخداذشاید دعا شما بگیره لطفا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏دیروز بی بی چک زدم منفی شد 😔😔😔

لکه بینی داشتم ولی باز نمیشدم رفتم سونو کیست سه سانتی داشتم قرص میخورم روزی یکی. ۱۳ تا مونده هنوز.. ...

ساناز فردا صبح یه بیبی چک بزن 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2740
اها حالت تهوعم واس اونه؟ صبحا وقتی بیدار میشم و شبها بیشتر دارم  

ساناز امیدوار نباش خوب ولی عروس خاله ی منم بیچاره خیلی تاخیر داشت رفت سونو گفتن کیست داری چن جور قرص و داروی گیاهی نوشتن براش پری بیاد که نشد و حالش بدتر شد و اینبار رفت سونو گفته بودن بارداری و الان گل پسرش ۱۸ ماهشه . سونوگراف ابله اول کیسه رو کیست تشخیص داده بود فکر کن یه سونوگراف که چند سال تجربه داره 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بچه ها من فردا موعدم هست خیلی دل درد دارم موقع کار خونه میشه دعا کنید واسم تو روخداذشاید دعا شما بگی ...

ان شاءالله بارداری 

ان شاءالله بارداری 

انشالله قسمت خودت اینماه اصلا امید ندارم 

دیگه حالم از همچی بهم میخوره باز شم راحت میشم حالت تهوع دارم همیشه ..الان گوشت گذاشتم بپزه بوش خفم ...

😂😂😂😂

حرف مارو گوش ندادی نرفتی آزمایش حالا خوبه باردارباشی🤣😁

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام عزیزم  دیروز بی بی چک زدم کاملا منفی شد دل درد دارم شدید امروز صبح هم داشتم گفتم الان یه ...

انشاءالله فردا خوش خبر باشی عزیزدلم 😍😍😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ساناز امیدوار نباش خوب ولی عروس خاله ی منم بیچاره خیلی تاخیر داشت رفت سونو گفتن کیست داری چن جور قرص ...

آخ نسرین ای کاش برای ساناز هم همین طوری بشه چون انقدر ما بهش گفتیم برو آزمایش نرفت دلم میخواد باردارباشه روش کم بشه والا حرصم رو خیلی درآورد این دختر سرآزمایش ندادنش 😂😁

من هم بهش گفتم احتمال داره باردار باشی وکیسه روکیست دیده باشه ولی زیربار نرفت وگفت مطمئنم که باردارنیستم😐

اگه باردارباشه من یکی خیلی کیف میکنم😁😉

پس دخترا رو دست به سر كردي منم ديشب ساعت ١٠:٣٠ دخترمو بردم بخوابونم هي ميگفت مامان خو ...

آره خب دخترا رو دست ب سر کردم چون واقعاً خودشون مجبورم میکنن دیر میخابن مریم زورم بهشون نمی‌رسه تا وقتی کوچک بودن می‌تونستم چراغ اتاقشونو خاموش کنم بگم باید بخابید الان دیگه هزار جور برام قصه می‌بافن ک من خوابم نمیاد فردا ک مدرسه نداریم این فیلم تموم بشه میرم بخوابم من با گوشی یکم بازی میکنم😟😟

منم می‌دونم چجوری کارمو پیش ببرم😂😂😂

حق با همسرته هر چی خدا صلاح بدونه و برات درنظر گرفته همونو میده پس زیاد فکرشو نکن عزیزم بسپر ب خدا

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706