2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013117 بازدید | 355184 پست
ممنون گلی اره اعظم نیس از شانس من فعلا چاره ای نیس باید بریم دکتر اورولوژی ببینیم اون چی میگه شوه ...

فعلا ب آی یو آی فکر نکن.ببرش دکتر ببین اون چی میگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آره قربونت برم رفتم  خداروشکر همه چی خووب بود..واقعا حق داری بچه مسئولیت داره..خدانگه دارشون با ...

باورت میشه منم دلم خیلی واستون تنگ میشه من دقیقا از تاریخ عضویتم تو  این تاپیک بودم انشالله نی نی که به دنیا بیاد میبنی اصلا وقت سر خاروندن پیدا نمیکنی 

این کوجولوت هم یعنی اندازه اون دخترت عاشق رب میشه یا نه 😍😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله همه مون ب سلامتی نی نیامونو دنیا بیاریم 🙏😍 خدا قسمت همه منتظرا بکنه شبنم لوازم بهداشتی ...

من شامپو سر.بدن.لوسیون بعد حمام.کرم پا.صابون مخصوص نرم کننده پوست گرفتم

مامانم گفت همینا کافیه فعلا.من مارک بیبی کوکو گرفتم میخواستم ماستلا بگیرم هرجا رفتم ۵_۴ماه اعتبار داشت بخاطر تحریم مال قبل بود.خودشون بیبی کوکو رو معرفی کردن.مارک خوبیه.ایتالیائیه

مای بیبی فقط هنوز نگرفتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشاالله همه مون ب سلامتی نی نیامونو دنیا بیاریم 🙏😍 خدا قسمت همه منتظرا بکنه شبنم لوازم بهداشتی ...

بنظرت کافیه اینا؟

2728
سلام امکان داره بخاطر اچ دی باشه گلم

دیگه حالم از همچی بهم میخوره باز شم راحت میشم

حالت تهوع دارم همیشه ..الان گوشت گذاشتم بپزه بوش خفم میکنه 🤢🤮

انقد پریود نشدم حالتای بارداری گرفتم😅😅

آره اتفاقامامانمم همینومیگه.آره واقعاچیزی نمونده وقتی فکرمیکنم کمترازیکماه مونده دلم ضعف میره واسش.ب ...

نازی😍😍

ایشالا

چ قشنگ گفتی.منم میخوام نینیمو ببوسمش😍😍😍

انشاءالله بارداری تبسم جون به امید خدا❤🤲🏻

سلام عزیزم 

دیروز بی بی چک زدم کاملا منفی شد دل درد دارم شدید امروز صبح هم داشتم گفتم الان یه دقیقه هست که بشم تا فردا بی بی میزنم اما بعید میدونم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دیگه حالم از همچی بهم میخوره باز شم راحت میشم حالت تهوع دارم همیشه ..الان گوشت گذاشتم بپزه بوش خفم ...

پری نشدیی؟

سلام خوبین من نوک سینه هام خیلی دردناک شدن کل سینه هامم سنگین شدن بنظرتون پریود نمیشم واس همین؟ ۶۲ ...

اره دیگ واسه پری نشدنته

سانازجون خوبی ؟ انشاءالله بارداری عزیزم بی بی نزدی؟ چن روزتاخیردازی؟؟؟؟؟

قربونت ممنون 

۶۲ روزه تاخیر دارم😀😂

نه گلم باردار نیستم کیست دارم واس کیستم قرص میخورم واس همین پری نمیشم

2706