2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013967 بازدید | 355184 پست
3روز خوبه

ممنونم عزیزم ❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامی جون والا اینم ی موصوعی بود که نمیشد قاطع گفت اینحور باید باشه ولی تا پنج روز رو صبر کنی بهتره ا ...

آره الان بچه ها هم نظرشون رو ۵ روزه ....

خودت فاصله آخرین رابطه تا اقدامت چقدر بود؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه امیرعلی جون ممنونم بابت راهنماییت گلم پس ۵ روز بهتراز ۷ روزه ممنون قربونت برم❤😘

آره عزیزم هر روز نگه داشتن حدود 1سی سی به مایع منی وتعداد اسپرم اضافه میکنه ولی از طرفی اسپرم ها تحرک وشادابیشون را ازدست میدن  برای همین من نظرم روی 4یا5 روزه 

تازه دکترم میگفت فقط3روز!!!!!

2728
سامی جون نزدیکی و انزال از ۵تا۷روز اصلا نباشه اعظم هم می‌گفت هفت روز خوبه یادمه رو هشت روز هم تاکید ...

باشه دریا جونم ممنونم عزیزدلم بچه ها هم نظرشون رو اینکه از ۵ روز کم تر نشه ...

ممنونم دریا بابت راهنماییت عزیزم ❤❤❤

خیلی خوبه تخمدان چپ و راست فرقی نمیکنه امیرعلی ماهی ک اقدام داری ورزش کن تا زودتر و تو یکی دو سایز ...

همین الان هم  ورزش میکنم 

فکر کنم بدنم روی این سایز آزاد میکنه 

البته سونوگرافیستم که یه مرد مسن وبا تجربه است بهم گفت بهترین سایز فولی همینه وگفت رحمت قابلیت باروریش خوبه واطمینان داد به راحتی باردار میشی وهیچ مشکلی نداری

گفتم یکبار سونو گفته پولیپ تو فوندوس رحم 

فوندوس را دید گفت اگه پولیپ بود ضخامتش20 به بالابود ولی الان 12 ونرماله وبه هیچ عنوان پولیپ نداری

خیلی امیدوارم کرد 

خدا خیرش بده

دیگه امید بخدا.

ما را ازدعای خیر فراموش نکن دریا جونم.😍😍

آره عزیزم هر روز نگه داشتن حدود 1سی سی به مایع منی وتعداد اسپرم اضافه میکنه ولی از طرفی اسپرم ها تحر ...

آره منم بخاطر همین سوال کردم چون شنیده بودم تحرک کم میشه ....پس همون ۵ روز ایده عال هست برای اسپرم

سلام قربونت فعلا نه معلوم نیست ولی برام دعا کن .😍😍

اقدامت رو کم کم شروع کن با توکل بخدا انشاءالله خیلی زود نتیجه بگیری عزیزدلم ودلت شاد بشه❤🤲🏻

2740
سلام عشقم دل به دل راه داره الان منم همین سوال رو ازت پرسیدم 🥰❤ آره گلم به امیدخدا وتوکل به خودش ش ...

عزیزم 😍😍😍

آره د ل به دل راه داره تا دیدم آنلاينی خواستم حالتو بپرسم ببینم چیکار کردی😘😘

ان شاالله شهریور پسره شیطونت میاد تو شکم مامانش و به خواستت میرسی منم به خواستم ر سیده باشم باهم از بارداری🍼🍼🍼بگیم😉😉😉😘😘😎😎

عزیزم 😍😍😍 آره د ل به دل راه داره تا دیدم آنلاينی خواستم حالتو بپرسم ببینم چیکار کردی😘😘 ان شاا ...

انشاءالله خدا کنه من آرزومه هممون باهم بارداربشیم وازبارداریمون باهم صحبت کنیم به امیدخدا 🥰😍❤

ساناز خودت ونباز دختر به قول شبنم خدای نکرده آزواسپرم نیست که....وشبنم راست میگه خرنوب رو حتما امتحا ...

7 تا ا ز اون لوبیا مانندا کامل با 2 لیتر آب یا 7 تا از اون قسمت د ونه ای

سلام دریاجون،محلول جوش شیرین رو باید تزریق کردیا توش بشینی.یه سوال دیگه اینکه همون ماهی که اقدام میک ...

عزیرم فقط بشینی بهتر تا اقدامم خودت باهاش بشوری خوبه انشالله که نتیجه بگیری

اقدامت رو کم کم شروع کن با توکل بخدا انشاءالله خیلی زود نتیجه بگیری عزیزدلم ودلت شاد بشه❤🤲🏻

ممنون عشقم ان شاالله شهر یور دسته پر بیای خبر خوب بدی😍😍😍