2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
کاملا مشخصه امروز ظهر ازاد شده ..دیگه همیشه اینو یادت باشه کیتت چند روز مثبت میمونه

کیتم ساعت جمعه ۱۲ ونیم شب پررنگ شدوظهر شنبه از خط کنترل پررنگ تر شدتا دیشبم ساعت ۱۲ ونیم شب پررنگ بود.یعنی بیست وچهار ساعت وامروز داره کمرنگ میشه.درسته؟

عزیزم مکس چرا گرفتی؟؟ مکس بیشتر تقلبی شده کمیدا میشه ک اصلی باشه و درست نشون بده من ماهی ک باردار شد ...

من اصلا نمیدونم.شوهرم رفت خرید.خیلی ناراحتم بخدا.ترشحم ندارم بدتر ناراحت میشم  

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مکس چرا گرفتی؟؟ مکس بیشتر تقلبی شده کمیدا میشه ک اصلی باشه و درست نشون بده من ماهی ک باردار شد ...

تو روز چندمت مکس هاله داشت؟ من الان کلا سفیده فک کنم حساسیتش پایینه باید مقدار ال هاش خیلی باشه ک نشون بده

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
منم سمت چپم تیر میکشه و درد پریودی دارم هردم😢۴روز دیگه موعدمه

ایشالله به سلامتی من طبق تخمک گذاری سه شنبه طبق دوره های قبل باید شنبه میشدم رفتم دکتر ازمایش نوشت تا فردا پری نیاد میرم ازمایش میدم همش احساس میکنم پری میاد دستمال می کشم هیچ

انشالله مثبت میشه برات عزیزم سینه درد داری

بله عزیزم فقط یه کمی ولی سفت نشده دونه های هاله م برجسته شدن شما چطور درد دارین ایشالله واسه ی شما هم مثبت باشه گلم خیلی استرس دارم اگه از بدم صبح عصری جواب میدن

بله عزیزم فقط یه کمی ولی سفت نشده دونه های هاله م برجسته شدن شما چطور درد دارین ایشالله واسه ی شما ه ...

اره منم حدودا یه ساعته درد سینه دارم میاد میره..😯

نوک سینت درد داشته باشی احتمال خیلییی زیاد بارداری..

اره عصر میدن جوابتو  ..من یبار ساعت ۱۰ آز دادم ۱ جواب دادن و منفی بود😒۱ بود بتام😒

2740
اره منم حدودا یه ساعته درد سینه دارم میاد میره..😯 نوک سینت درد داشته باشی احتمال خیلییی زیاد باردا ...

من قبل نزدیک پریودی همیشه سینه هام درد داشتند و سفت میشد ولی این سری فقط درد اها دکترم تیتر نوشت حالا سه شنبه برم ببینم چه خبره سینه های شما هم درد دارن به احتمال زیاد باردارین

من قبل نزدیک پریودی همیشه سینه هام درد داشتند و سفت میشد ولی این سری فقط درد اها دکترم تیتر نوشت حال ...

نه والا من هیچوقت درد نداشتم.. اوهوم ایشالا مثبت میشه🙏🏼

انشالله🙏🏼

من قبل نزدیک پریودی همیشه سینه هام درد داشتند و سفت میشد ولی این سری فقط درد اها دکترم تیتر نوشت حال ...

ضعف داری؟من دلم ضعف میره گشنه میشم دوروزه😑🤨😐

حالا باردار نباشم همه این علائما چیه پس😑

ضعف داری؟من دلم ضعف میره گشنه میشم دوروزه😑🤨😐 حالا باردار نباشم همه این علائما چیه پس😑

خیلی همش فشارم میاد پایبن قندم میاد پایین دوس دارم بخورم احتمال زیاد شما باردار باشید 

2706