2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
چی شده تبسم جون؟ همه زنو شوهرا بحث دارن ب جدایی فکر نکن شما ی دختر کوچولو دارین

بحثش طولانیه مقصر اصلی شوهرمه، بخدا نمیگم من خوبم ولی کینه ایی و کش میده چند بارم خطا کرده الان میگه کارهای من به تو ربطی نداره 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اروم باش به شوهرتم فرصت بده اروم شه بزار یه مدت تنها باشه انشالله پشیمون میشه از کاراش میاد دن ...

خونه مامانمم 14 روز از امپول گذشته بی بی منفی شد 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
ایییی پریودیم که تموم شد. ولی دریا گفت خودشو همسرش چند روز قبل اقدام خوردن منم گفتم چند روز قبل اقد ...

بخور ولی زیادنخوری سعی کن گرمی شوهرت ازتوبیشترباش..گرمی شوهرت ب توغالب باش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2740
بحثش طولانیه مقصر اصلی شوهرمه، بخدا نمیگم من خوبم ولی کینه ایی و کش میده چند بارم خطا کرده الان میگه ...

بیخیال بشو.چند روز چیزی نگو خودش آروم میشه

باهاش بحث نکن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چند درصد احتمال داره با رژیم بچه پسر بشه؟ میشه لطف کنید جواب منم بدید

عزیزم رژیمو رعایت کنی روز تخمک گذاری اقدام کنی تمام اینا ۸۰ درصد احتمال پسردارشدن و داره، تا خدا نخواد نمیشه گلم.ما سعی خودمونو میکنیم ما بقیش با خداست.

چند درصد احتمال داره با رژیم بچه پسر بشه؟ میشه لطف کنید جواب منم بدید

شوهرت آز اسپرم داده؟اصلش اسپرمه ک ضعیف نباشه و آیتمای آز اسپرم بالا باشه.بعد روز تخمک گذاریو پیدا کنیو همون روز اقدام کنی .کلا رعایت رژیمو اسپرم و روز تخمک گذاری شانس پسرشدنو بالا میبره ولی باز شانسش بالا نیس.درصدشو نمیدونم🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اهان ممنونم عزیزم. میگم به همسرم زعفرون میدم هر شب خودمم یه کمی می خورم؟

سعی کن نخوری صخامتتو پایین میاره ب شوهرت بانبات بده بخوره خیلی خوبه براش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏