2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
چرا الهام جون باران هم گفت روزی یکی بادستور دکتر خورده که کیست شده ودکترگفته بهت نساخته دیگه نخور.

خب برا شما کیست نشده که فقط سایز رفته بالا که به نظر من از اونم نمیتونه زیاد باشه 

تاثیر داروهای کریمی ،دو سین ،اووبوست اینجوری شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم تاثیر همون پودر تقویت تخمدان هست که این ماه انقدر سایز فولیت رفته بالا،،از ماه قبل مونده تو ...

ا ابوست خوبه ترشحاتمم زیاد کرد ولی چون من روز17تخمکم آزادمیشه باعث رشد زیادشد ولی برای افرادی که روز11تا15تخمکگذاری دارن خوب جواب میده

عی لکه بینی میوفتادم ،،روز یازده صخامت ده شده بود که اولین بار اینجوری شده بود 

اهان یعنی باعث افزایش ضخامت میشه نمیدونستم دیگه نمیخورم ممنون که گفتی البته ازهردکتری پرسیدم ضخامت 12 را حداکثر نرمال میدونست  ولی خوب یکم زیاده.

2728
خوب ميشه نگران نباش،دعا ميكنم محبت بينتون دوباره برقرار بشه

داریم جدا میشیم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
داریم جدا میشیم 

چی شده تبسم جون؟

همه زنو شوهرا بحث دارن ب جدایی فکر نکن شما ی دختر کوچولو دارین

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
سلام فاطمه جان بنظرت منم عسلو سیاه دونه بخورم؟

حتمن بخور روکیفیت تخمکم تاثیرمیذاره فقط تومریت زیادبخور بعد   پری کمترش کن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه فاطمه دلم شکست حرمت ها شکست دیگه هیچی مثل قبل نمیشه شب تا صبح گریه کردم گفتم چجور میخوام زندگی ...

عزیزم اروم باش به شوهرتم فرصت بده اروم شه بزار یه مدت تنها باشه انشالله پشیمون میشه از کاراش میاد دنبالتون.

حتمن بخور روکیفیت تخمکم تاثیرمیذاره فقط تومریت زیادبخور بعد   پری کمترش کن

ایییی پریودیم که تموم شد.

ولی دریا گفت خودشو همسرش چند روز قبل اقدام خوردن منم گفتم چند روز قبل اقدام بخورم

ن واسه شوهرم درست کنم خودم نمیخورم فقط میگم میتونم تو ابمیوه بریزم چون این عطاری ک گرفتم گفت میتونی ...

توعسل بنظرم بهتره عزیزم..بازم نظر بقیه روبپرس

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706