2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014290 بازدید | 355184 پست
فردا عصر هم بزنی معلوم من روز ۱۳ بعد اقدام عصر بی بی زدم ک مثبت شد فقط ادرارت غلیظ باشه ۳ ۴ ساعت تخل ...

اعظم جونم مگ میشه همون روز اقدام بی بی نشون بده؟؟؟؟خ تعجب کردم 😃😃😮😮

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم مولیتیویتامین ساده هم بخوری خوبه قرص ش گرون میتونی سلنیوم بخوری یا کیوتن ک رو تخمک خیلی اقر خو ...

مامان مهرسا یه دلهره جدید گرفتم جفت من خلفیه

این نگران کنندس؟

اولش گفت خلفی پرویا ولی بعدش گفت خلفی

ولی منشی خلفی پرویا تایپ کرده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2728
مرسی قربونت برم رو چی میگی پسره؟

روی اطلاعاتی که درمورد جنین توی سونوت داده...عین مال پسر منه توی انتی...

خدا برات نگهش داره ان شالله گل پسری رو...

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
اعظم جونم مگ میشه همون روز اقدام بی بی نشون بده؟؟؟؟خ تعجب کردم 😃😃😮😮

نه عزیزم ۱۴ تا ۱۸ روز نهایت بعد اقدام مشخص هپون روز ک هنوز اسپرم و تخمک تو لوله دارن برا هم بای بای میکنن😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
ساعت ۱۰

اعظم جون دعای خیر بچه ها پست سرته عزیزم دیگ چیزی نمونده 😍😍😍🙏🙏🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
فاطمه جان شما جفتت چی نوشته تو ان تی؟

سلام عزيزم نپرسيدم سونو هم کلن لاتين تايپ شده اتفاقاديشب خواستم بخونم ببينم متوجه ميشم چيه يادم رفت از همسرم بگيرمش 

غقط ميدونم دختر دومم قدامي بود

خلفي بهتره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عزیزم ۱۴ تا ۱۸ روز نهایت بعد اقدام مشخص هپون روز ک هنوز اسپرم و تخمک تو لوله دارن برا هم بای بای ...

عزیزمممممم خ خندیدم خدا دلتو شاد کنه😂😂😂😂😂

مامان مهرسا یه دلهره جدید گرفتم جفت من خلفیه این نگران کنندس؟ اولش گفت خلفی پرویا ولی بعدش گفت خلف ...

نه عزیزم چرا نگران کننده باشه جفت یا خلفی یا قدامی چیز عجیبی نیست..کلا طبیعیه .جفت پایین خطرناک

نه عزیزم چرا نگران کننده باشه جفت یا خلفی یا قدامی چیز عجیبی نیست..کلا طبیعیه .جفت پایین خطرناک

اعظم منو بدخواب کردي زود بيايي خبر بديا عزيزم

تا پسرت خودش نشون داد همونجا پيام بده 

انشالله با خبراي خوب ميايي تو

من و صبا که بعد اونهمه استرس و انتظار خورديم به در😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اعظم جون دعای خیر بچه ها پست سرته عزیزم دیگ چیزی نمونده 😍😍😍🙏🙏🙏

ممنون عزیزم دیگه گفتم ک بدونین من بدقولی نکردم دکتر نامرد دیر میاد الکی میگن ۸ الان ک از ۶ بیدارم نخوابیدم تا ۸ بشه میگن ۱۰ بیا تازه خدا میدونه کی برم داخل .۱۱ منتظرم باشین😁

2706