2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنونم عزیزم از مامان ستایش هم پرسیدم توی پی وی میشه لطف کنی بگی از کی بخورم و روزی چند تا؟؟؟ ...

از روز ۵ تا ۲۱ بستگی ب تمبلی داره از ۱ تا ۳  رو جنسیت نمیدونم والا 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
اعظم به نظرت من اوابوست بخورم؟؟

قرص خوبیه رو هسته تخمک اثر خوبی داره عوارضی هم نداره میتونی بخوری‌..راستیالان از سنو امدم میگه دکتر ساعت ۱۰ میاد دارم میرم خونه ۱۰ برم 

اگ تمبلی داری بخور  اگ نداری میتونی روزی ۱ بخوری

من تنبلی ندارم ولی 16یا17سیکل تخمکگذاری دارم وچون37سالمه میگم نکنه کیفیت تخمک خوب نیست برا همین میگم اوابوست بخورم 

ازطرفی جیگر خورد پریودش زود شد میگم نکنه بخورم همه چی بهم بریزه؟؟

ویتاگنوس؟اوابوست میخورم

اوابوست خوبه من گفتم اگه دارو دیگ نمی‌خوری ویتاگنوس بخور حالا ک اوابوست میخوری همون ادامه بده چیز دیگه ای قاطیش نکن انشالله نتیجه میگیری

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
قرص خوبیه رو هسته تخمک اثر خوبی داره عوارضی هم نداره میتونی بخوری‌..راستیالان از سنو امدم میگه دکتر ...

راستی چند روره صبحوها میرم پیاده روی ودارزونشست هم هر رو  میرم ببینم اینماه چی میشه.

آمپول ب کمپلکس بزنم یا نوروبیون

من تنبلی ندارم ولی 16یا17سیکل تخمکگذاری دارم وچون37سالمه میگم نکنه کیفیت تخمک خوب نیست برا همین میگم ...

بنظرم مولیتیویتامین ساده هم بخوری خوبه قرص ش گرون میتونی سلنیوم بخوری یا کیوتن ک رو تخمک خیلی اقر خوبی داره

ان شاله به سلامتی ودلخوشی باشه منم هی میام سرمیزنم تا خبر سونوت رابفهمم.

ممنون ..اینقد دلم سوخت دخترم الکی بیدار کردم بردمش الان افتاد رو تخت دوباره خوابید دلم نمیاد دیگه ۱۰ بیدارش کنم 

2706