2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
زهراجون لکه بینیت خوب شد؟؟

اره امروز تا الان فعلا ندارم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
مثل اینکه حدود ۱۵ هزار دلار که شما باید هزینه حدود چهار ماه اقامت رو هم حساب کنید. البته بسته به دکت ...

ممنون

هزینه اقامت که ندارم خواهرم تورنتو زندگی میکنه خودم هم مولتی ۵ ساله دارم دو بار هم اومدم تورنتو و‌ ویزام هم تا سه سال دیگه اعتبار داره

اگه خدا بخواد و باردار بشم برای زایمانم میرم کانادا 

البته از خواهرم هم خواستم در مورد هزینه ها بپرسه برام

ازت ممنون عزیزم 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم شبنم جون. اگه چشامو ببینی چه پفی کرده از گریه. نمیتونم اروم باشم. دست خودم نیس. فقط سرنمازات ...

باشه عزیز دلم

آخه😟😟حق داری بالاخره زحمت کشیدی زمان میبره تا عادت کنی

واسه خدا غیرممکن وجود نداره بخدا توکل کن.هرچی شد خواستشو بپذیر آیدا جون

ایشالا خدا ب دلت نگا کنه همه چیز عوض بشه 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
آیدا جان حق داری ناراحت باشی من سر دختر دومم رفتم سنو گفت دختره اومدم بیرون شروع کردم گریه کردن...ول ...

ممنونم دریاجان بیشترم واس این ناراحتم که فقط دوتا بچه میخواستم ولی بااین شرایط نمیشه میدونم نمیذارن به حال خودم زندگی کنم من سه تا بچه نمیخواستم. از الانم رفتم توفکر برا ای وی اف

2740
چه کلاسی برام میذارین😎

کلاس گذاشتنی هستی خانووووم دکتر😍😘

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
باشه عزیز دلم آخه😟😟حق داری بالاخره زحمت کشیدی زمان میبره تا عادت کنی واسه خدا غیرممکن وجود نداره ...

شبنم جون کاش از اول به این روز فک میکردم یا به دوتا جنس. اشتباهم همین بود. فقط دعاکن ای ان تی بخیر بگذره جداب ازمایشم یه هفته طول میکشه.رفتم تلگرام به دکتر طب سنتی پیام دادم پرو برگشته میگه من گفتم 20درصد ریسک داره. دلم میخواد خفش کنم و جواب بدم زیادی به خودت مطمانی اون 80درصد موفقیتت که به مراجعه کننده قول میدی  باید بشه 20. 😡😡😡

شبنم جون کاش از اول به این روز فک میکردم یا به دوتا جنس. اشتباهم همین بود. فقط دعاکن ای ان تی بخیر ب ...

اینو نگه چی بگ

از الان سعی کن ب دختر بودنش فکر کنی.دکتر از رو شکل ظاهریش گفته دختره .ایشالا ک سری بعد سوپرایز میشیو دیگ ب سومی فکر نمیکنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چه کلاسی برام میذارین😎

خانم دکتر من چیکار کنم مامان بشم😁

من ماه قبل گفتم گیاهی بخور خودت مامان میشی سرخود لتروزول خوردی دیگه ویزیتت نمیکنم😁

ننننننننننننننننننننن

ببخشید دکی جون قول میدم دیگ گوش کنم

گول خوردم🙊🙊🙊

2706