2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013839 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم بابت دلگرمیت. شوهرم بیچاره میگه همه چی دست خودم ادم نیس الان یکم شوکه شدم ولی راضیم به ...

سلام عزیزم مگه چندتا دختر داری همه پیام هارو نخوندم ولی فک کنم واسه جنسیت عزیزم توروخدا اصلا ناشکری نکن کاریم ب حرف مردم نداشته باش فقط دعا کن سالم باشه چ پسر چ دختر آخه یکی از بستگان ما سه تا دختر داره باز یکی دیگ باردار شد اونم دختر شد بنده خدا همش گریه میکرد و ناشکری می‌کرد ک چرا دختر شده دور از جون همه نی نی ها بچش بدنیا اومد هم شکاف کام داش هم لب شکری بود بچه خودم پسره زایمانم سخت بود بدنیا ک اومد حرکتی نداشت گفتن بچه مشکل ژنتیک داره تا دوماه دیگ بیشتر نمیمونه کلا جوابمون کردن خدا برا هیچکی نیاره ولی خدا وصد هزار مرتبه شکر میکنم بهمون نگا کرد رحم کرد بهمون تو اون روزا دوست داشتم خدا چند تا بچه پشت سرهم دختر بهم بده همشونم زشت باشن اما سالم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها کسی از شما  کلومیفن  با دگزا  استفاده کرده  واسه بارداری؟؟؟🤔🤔🤔🤔 میخ ...

اره عزیزم من خوردم، تاثیرش نمیدونم چی بود ولی برا من دوتا فولی خیلی خوب شد ولی با وجود تزریق آمپول یکیش شد کیست، دلیلشم بنظرم کم تحرکی بود اگه پیاده روی کنی و آمپول تو بموقع بزنی تخمک آزاد میشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
عزیزم ۱۵ که رنگ داشته  مطمینی روز ۱۶ ادرارت رقیق نبوده علایم ازاد سازی داشتی سیکلت چندروزه س ...

وای فاطمه جان سر سقطی که داشتم دورهام نامنظم شده بعدشم اصلا علایم ندارم که بفهمم کی تخمک گذاریم ماه های پیش روز ۱۶ هم کیتم رنگ داشت من فقط یبار رفتم اقدام اونم روز ۱۶ ساعت ۶ صبح میترسم از دست رفته باشه تخمک گذاریم

2731
فاطمه جونم الهی من فدات بشم اگه بدونی با این حرفهات چقدر آرامش به قلبم هدیه دادی ....ازت ممنونم خواه ...

سامی واسه منم بنویس

منم آروم کن.یکم دلداری بده🙂

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اقدام ک نرفتم گذاشتم ماه بعد😞

اقدام هم میرفتی بد نبود که شانست رو امتحان میکردی اومده بودی خونه باید میرفتی اقدام ولی خوب اشکالی نداره خودت رو آماده کن برای ماه آینده اگه دوست داشتی امروز عصرمی تونی یه اقدام بری.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره عزیزم من خوردم، تاثیرش نمیدونم چی بود ولی برا من دوتا فولی خیلی خوب شد ولی با وجود تزریق آمپول ی ...

مرسی عزیزم🙂

دگزا رو باید تا زمان سونو وسط سیکل استفاده کنم؟؟؟

دکتر روز تقریبا ۱۸پری میخواد سونوم کنه

.
انشالله پسر و دهن شون بسته میشه...واقعا جاری بهش چه ربطی داره😤....شوهر من ک همکاری نکرد تا سنو قلبش ...

عزززیز دلم میفهمم چی میگی عشقم انشالله پسره بچه ت و‌دلت اروم بشه از این بابت خیلی سخته میفهمم😔😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2738
اقدام هم میرفتی بد نبود که شانست رو امتحان میکردی اومده بودی خونه باید میرفتی اقدام ولی خوب اشکالی ن ...

عصر میرم سونو ببینم آزاد شده یا ن

آخه فولی خ تپله آندو کمه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مرسی عزیزم🙂 دگزا رو باید تا زمان سونو وسط سیکل استفاده کنم؟؟؟ دکتر روز تقریبا ۱۸پری میخواد سونوم ...

روز 18 پری دیر نیست؟ معمولا روز 10تا14 سیکل سونو میکنن، مخصوصا شما که فولی هات مثل من سریع رشد میکنه من مستعد کیستم، روز دوازده رفتم سونو روز 14 آمپول زدم که کیست شد، بنظرم زودتر برو، انشالله که نتیجه بگیری این ماه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
سامیار جون آذربایجان غربی هستیم البته تسوج آذربایجان شرقی اومده اینجا هم لرزیده خدا کنه هیچ‌جا نیاد& ...

انشاءالله انشاءالله دیگه هرگز هیچ کجا نیاد تا مردم با آرامش سر روی بالش بزارن

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره جیگر خیلی زود پری شدم نمیدونم چرا  این همه کمرم هم درد میکرد و ترشح ماله همین پریود شدن بو ...

این ماه داروها خانم کریمی رو استفاده کن ایشالا ک نتیجه میگیری

سمیه جون تخمک ت ک ازاد شده خواهرمن😁روز ۱۵ مثبت شده شبش احتماا ازاد شده الان هم کمرنگ شده..مدیکور قش ...

جدی یعنی تخمک داشتم اعظم جان نتونستم تو روز ۱۵ برم اقدام روز ۱۶ ساعت ۶ صبح رفتم اقدام نمیدونم والا این ماه که گند زدم

2706