2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015026 بازدید | 355184 پست
ختم 12000 مرتبه امن یجیب به نیت جاجت روایی دوستمون فاطمه جهت رفع گرفتاری از همسرش و سبز شدن دامنش با ...

منم خیلی ناراحت شدم.ولی خدا خیر و صلاحمونو بهتر میدونه.ان شالله مشکلاتش حل بشه.منم 200 تا میفرستم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
ممنونم عزیزدلم. یعنی میشه ای خدا. چون استراحتم نوبت گرفتم گفتم نمیتونم حضوری بیام قراره بهم زنگ بزنن ...

آره چرا نشه برای خداوند غیر ممکن وجود نداره فقط آیدا جون اون لحظه که خبر پسر بودنش رو بهت میدن وانگار تمام دنیا رو خدا یکجا بهت میده برای فاطمه جون که دیروز بچش سقط شد و شوهرش مشکل داره خیلی دعا کن که خدا مشکلش رو حل کنه و تا ماه دیگه دامنش با یه گل پسر سالم سبز بشه انشالا🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ختم 12000 مرتبه امن یجیب به نیت جاجت روایی دوستمون فاطمه جهت رفع گرفتاری از همسرش و سبز شدن دامنش با اولاد پسر سالم و صالح

شجره طوبی.   500 تا

باران.    500 تا

دریا.   500 تا

زهرا.   500 تا

اروین.   200 تا

ابی.    200 تا

نسرین.   1200 تا

مرضیه اس.   500 تا

مامان یلدا.     500تا

روز 97.      500تا

مرضی هفتاد و یک.     500تا

امیرعلی.      500 تا

گلدونه.     100تا

صبا جوونم.   300 تا

عشقم دخترم 200 تا

ایدا.   1000تا

دریا.   300تا

2731
ممنونم نسرین عزیزم. من به دعای شما عزیزان ایمان دارم

شما هم دعا یادت نره ما منتظرا هم به مراد دلمون برسیم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
ختم 12000 مرتبه امن یجیب به نیت جاجت روایی دوستمون فاطمه جهت رفع گرفتاری از همسرش و سبز شدن دامنش با ...

من ۲۰۰ تا دیگه هم میخونم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2738
119جان کجایی یه خبری از خودت بده.خانمای عزیز برام دعا کنین امروز  ان تی دارم و  استرس.&nbs ...

انشالله بسلامتی عزیزم

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
والا تا فرداشب باشه بهتره زیاد طول نکشه ،،،مهربون جان نمیخواد زیاد برداری که هر چی در توانته

گفتم 1000 تا بخونم ولی تا فرداشب نمیتونم این تعداد پس 300 تا میخونم ببخشید نتونستم زیاد بهتون کمک کنم 😭😭😭😭

119جان کجایی یه خبری از خودت بده.خانمای عزیز برام دعا کنین امروز  ان تی دارم و  استرس.&nbs ...

عه ایدا جان به یلامتی ،ان شاءالله باخبرای خوب سلامتی و جنسیت پسر برگردی 🙏🙏🙏

ساعت چند سونو داری ،زود بیا خبر بده که منتظرتیم

2706