2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017333 بازدید | 355185 پست
مرسی عزیزم امشب ساعت 10 کیت زدم بعد از پنج مین رنگ گرفته بود البته کم رنگتر از خط بالایی بود ولی هال ...

وقتی رنگ میگیره باید فاصله کیت هات کمتر کنی تا خط پایین پر رنگ تر بشه وقتی اونحوری شد ۱۲ ساعت بعدش اقدام کن ..الان دیگه هر ۸ یاعت کیت بزار فاصله شون کم کن چون دقیق باید بدونی اوج ال اچ کی بوده ک بالا رفته...سزارین نه افتادگی نمیاره احتمالا عفونت ادراری داری ک مثانه ت و تحریک میکنه ..ازمایش کشت ادرار دادی؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم مکس خل شده کاش ی مارک دیگه میزدی...ولی طبق این کیت پایین ک هنوز پر رنگه...وقتی ترشحت کم شد اون ...

همین کار کردم
دیروز آخرین ترشحاتم بود
دیشب هم رفتم اقدام
امشب هم اقدام کنم؟؟
ایشالا یزدان منم تو دلم بشینه   

خدای خوبم سپاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام.آشنایی...منو یاد یه کاربر قدیمی انداختی

سلام بانو جان من ۲ سال خواننده خاموش تاپیک تون بودم ولی کاربری نداشتم اون موقع ها هم اقدام داشتم  ...یاد کی افتادین شما؟😅

همین کار کردم دیروز آخرین ترشحاتم بود دیشب هم رفتم اقدام امشب هم اقدام کنم؟؟ ایشالا یزدان منم تو دلم ...

نه شب دیره ظهر برو اقدام..انشالله که میشینه تو دلت این اقا یزدان خوشکل🤗🤗🤗

عزیزم من همیشه از راست یه فولی ریز و اگر از چپ بود دوتا فولی ریز هیچوقت فولی زیاد و درشت نداشتم م ...

همین که زدی به بیخیالی و استرس نداشتی خداروشکر برات گرفت

لتروزول که بخورم همون یدونه فولیکول که خودم قبلا داشتم دارم داشتم تازه خشکی  ولکه بینی هم گرفتم  می ترسم بخورم دارو گیاهی چی پیشنهاد میدی ؟

خودت اگه لطف کنی بگی ماه اخر از پری تا اقدام چی استفاده کردی ممنون میشم عزیزم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
میفهمم! منم مثل شمام.. به اضافه تکرار خارج رحمی!!! ولی خب یا باید قید بچه رو بزنیم که نمیشه.. یا با ...

گلدونه جون شوهرت ازمایش داده؟؟؟۸۰ درصد تشکیل نشدن فلب برا مشکل کروموزومی اسپرم

همین که زدی به بیخیالی و استرس نداشتی خداروشکر برات گرفت لتروزول که بخورم همون یدونه فولیکول که خود ...

عزیزم من کلن دوماه لتروزول خوردم

ماه اول شبی یه دونه که همون یه فولی خودم بود منتها انقدر درشت شد که کیست شد

ماه دوم دوتا خوردم شبی که هفت تا فولی شد ولی خب بارداری شیمیایی به شدت خشکی واژن داشتم با لتروزول

اصلا محرک شیمیایی دوست ندارم

محرک های طبیعی برای رشد فولی

ازاول پری تا اقدام ماساژ روغن سیاهدونه گرم شده روی تخمدانها

از اول پری تا سوم دمنوش میخک و‌گلاب و‌نبات و دارچین و هل

هرروز دم نوش زعفرون و‌هل و‌عسل

پیاده روی زیاد مایعات زیاد

خوردن روزانه اویشن برای پاکسازی

خوردن روغن زیتون روزانه برای تخمک گذاری خوب 

اینا رو تو دوره پری رعایت کنی روی تخمک گذاری تاثیر مثبت میزاره خیلی

و اما خودم چون مطمین بودم باردار نمیشم بیخیال همه چی شدم

بعد بارداری شیمیایی کلن روحیه م خراب بود خیلی خراب همون‌روزم رژان سقط کرد و‌کلن ریختم بهم لج کردم با خودم هیچی نخوردم و‌استفاده نکردم

البته من بخاطر بهم خوردن کبد و صفرام دوماهی میشد رژیم قطع کرده بودم وکاسنی و‌شاتره میخوردم بدنم متعادل بشه

فقط تو دوران پری من همیشه اویشن میخورم

روز اخرم پونه دیگه هیچی مصرف نکردم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
گلدونه جون شوهرت ازمایش داده؟؟؟۸۰ درصد تشکیل نشدن فلب برا مشکل کروموزومی اسپرم

نه عزیزم.. هنوز نداده.. مسکل اینه که خودش نمونه نمیگیره منم نمیخوام خودش انجام بده..!! آزمایشگاهم نزدیکمون نیست که توی خونه نمونه بگیریم.. دنبال راه حلم فعلا!

نه عزیزم.. هنوز نداده.. مسکل اینه که خودش نمونه نمیگیره منم نمیخوام خودش انجام بده..!! آزمایشگاهم نز ...

گلدونه جون خیلی ریسک میکنی بدون از دادن شوهرت اقدام کردی ...حتما حتما انجام بده ..بزار خودش انجام بده ...من شوهرم ۱ بارم خونه نگرفت فقط از خدام بود از بده مهم نبود کجا میده ازمایشگاه باشه یا خونه😁 تو خونه از بده سریع ترین ازمایشگاه نزدیک خونه تون با ماشین برسونین زیر ۳۰ دقیقه مشکلی نداره..

2706