2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015389 بازدید | 355184 پست
مامان مهرسا جون عسل و سیاهدونه فقط تو پری باید خورده بشه یا از هر زمانی میشه خورد؟من هنوز یک ماه تا ...

از روز اول پری تا تخمک گذاری میشه خورد بعدش چون گرمه قاعده اور دیگه نه..از الان بخور تا تخمک گذاری دیر نیست

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام منم امروز ازمایش بارداری دارم از همت‌ن التماس دعا داذم شده با ی صلوات یک ساله اقدامم تنبلی دا ...

ان شاءالله بارداری عزیزم توکل بخدا

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از روز اول پری تا تخمک گذاری میشه خورد بعدش چون گرمه قاعده اور دیگه نه..از الان بخور تا تخمک گذاری د ...

ممنون عزیزم جواب دادی😘😘

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
برا نی نی هیچ اتفاقی نمیوفته اون داخل ساک بارداریه عفونت بیرونه خودت کمی اذیت میشی ولی اصلا دارو و پ ...

اخی چ عجب یکی جواب داد 😁 مرسی عزیزم خودمم اذیت نیستم زیار

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
یعنی از شب سوم سیکل  دوتا لتروزول و ی دونه کلومیفن بخورم؟؟؟اینجوری خوبه؟؟

میترسم کلومیفن بخوری ضخامت ت کم بشه...۱ لتروزول ۱ کلومیفن..چون کلومیفن خیلی قوی تره ۱ دکنه ش برابری با ۲ لتروزول داره

اخی چ عجب یکی جواب داد 😁 مرسی عزیزم خودمم اذیت نیستم زیار

منم قبل بارداری دومم عفونت داشتم چون ناخواسته بود نتونستم قبلش درمان کنم موقع زایمان ماما بهم گفت عفونت داشتی گفتم اره😁 پرسیدم برا بچه ضرری نداشته باشه 😨گفت نترس عفونت برا توئه برا نی نی نیست ان شاءالله توهم ب سلامتی نی نی تو بغل میگیری

2740
@مامان_مهرساخانم     مامان مهرسا من ماه پیش لترزول خوردم بنظرتون اگه این ماه نخورم هنوز ...

احتمالا اقرش باشه ولی نه مثل کلومیفن ک اثرش تا ۱ ماه  هست. ولی استراحت بدی بهتره به تخمدان هات فشار میاد بعد استراحت دوباره اقدام کنی بهتره 

اخه عزیزم درد من که فقط بارداری نیست ترسم از سقط دوباره هم هست.

میفهمم! منم مثل شمام.. به اضافه تکرار خارج رحمی!!!

ولی خب یا باید قید بچه رو بزنیم که نمیشه.. یا باید بریم جلو با توکل و توسل.. با حرص خوردن که مشکلی حل نمیشه! دکترا هم درمانی واسه این ندارن.. به دکترم میگم علت سقطم چی بود میگه برای هر بارداری واسه هرکسی ممکنه پیش بیاد..همین!!

سلام گلی. بله سز شدم. ولی خیلی درد دارم. اوضاعم بی ریخته

سلام خانمی

مبارک باشه قدم گل پسرت

ان شاءالله از یاران امام زمانش باشه و باعث سربلندیتون در دنیا و آخرت بشه..

ان شاءالله خودتم به زودی خوب میشی و میگذره این روزها.. خیلی به خودت برس.. استراحت و تغذیه مناسب.. ان شاءالله بعدی رو طبیعی میاری   

@مامان_مهرساخانم     سلام اعظم جون من دو سه روز بود ترشحات تخم مرغی داشتم دیروز کیت زد ...

عزیزم مکس خل شده کاش ی مارک دیگه میزدی...ولی طبق این کیت پایین ک هنوز پر رنگه...وقتی ترشحت کم شد اون موقع اقدام کن تا زملنی ک کش دار و حجم زیاد بود اقدام نکن یعنی ازاد نشده

سلام ابجی من چیکارکنممم دیوانه شدم دیگه😭فردا میشه ۱۹ روز که تاخیر دارم ذره ای هم لکه بینی ندارما..ا ...

قرص هات و خوروی ۹ دونه رو؟؟بعد قطع چند روز بعدش باز میشی..نکنه حالا ک خوردی ۲ ۳ روز بخوری ول کنی ها هورمون هات بهم میریزه

2706