2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست
تبسم ازموعدت گذشته؟ بی بی زدی؟؟؟

نه نگذشته 4، 6 آبانه موعدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

سلام خوبین 

بجه ها یکی دو روز که موعد کسی نیست چیکار کنیم میخونیم یا نه ؟

واینکه یه گروه واتساپ برای اقدامی ها داریم هرکسی خواست درخواست دوستی بده لینک بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم لاقل تا 37 بمونه که کمی وزن بگیره  البته باز سلامتیش مهم تره  تو آمپول ریه رو ز ...

آره عزیزم من یکشنبه زدم،سه شنبه اورژانسی شد وضعیتم سزارین شدم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2731
آره عزیزم من یکشنبه زدم،سه شنبه اورژانسی شد وضعیتم سزارین شدم

من اول هفته 32زدم امیدوارم خوب اثر کرده باشه لاقل 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من اول هفته 32زدم امیدوارم خوب اثر کرده باشه لاقل 

اثر کرده عزیزم نگران نباش

من دلم روشنه به موقع و سلامت زایمان میکنی و پسرت رو بغل میکنی

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام خوبین  بجه ها یکی دو روز که موعد کسی نیست چیکار کنیم میخونیم یا نه ؟ واینکه یه گرو ...

من تو واتساب هستم کیا هستن تو گروه؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738
اثر کرده عزیزم نگران نباش من دلم روشنه به موقع و سلامت زایمان میکنی و پسرت رو بغل میکنی

قربونت برم 

ان شالله حست درسته مثل همیشه عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

سلام دوستام ميشه منو راهنمايي كنين

من ديروز از صبح تا شب ٤تا كيت زدم خيلي پررنگ بود و شب ساعت ١٢اقدام كردم،امروز ساعت ١١ صبح كيت زدم كيتم خيلي كمرنگ شده بود الان ديگه اقدام نكنم؟واسه جنسيت پسر اقدام كردم

خدايا منو به روياهام برسون  خدا جونم ممنونم ازت بالاخره منم مامان شدم😍
لیمو ترش هم نخورده بودم پریشب قیمه خورده بودم واسه شام  دیشب هم گوشت چرخکرده که باز دیشب هم گر ...

عزیزم بلا بدور الان خوبی ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
منم مثل شما یه 16 ویه12ساله ومثل شما متولد61هستم

چه حس خوبیه دخترات بزرگ باشم و خودت هم سنی نداشته باشی. من اگه همون سال اول زندگیم هدیه تو تقدیرمون میومد الان کلاس دوم بود  ولی بازم خدا رو شکر

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2706