2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014171 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزدلم خدارو صدهزار مرتبه شکر خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم عشقم  کلی گشتم تا این پست رو پ ...

خدا حافظ عزیزانت باشه سامی قشنگم و هرگز در زندگی غم نبینی

ممنونم ازت دوست خوبم اینا نتیجه دعاهای شماست

انشالله که همیشه سلامت و‌موفق و شاد باشی خواهری❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سیکلت چند روزه بوده فاطمه جان ‌ خسته نباشی دلاور😍😍😍😍 حسابی اقدام داشتی  موقعش هم عالی بو ...

عشقم من همیشه سیکلم ۲۶-۲۷-۲۸ روزه س

دوماه اخیر که لتروزول استفاده کرده بودم ۳۱ روزه شد که اگر خاطرت باشه ماه اول تاخیر بخاطر کیست بود

ماه دوم بارداری شیمیایی

اره دیگه گفتم باردار نمیشم مهم نیست دیگه😁

منظور اینه کلا جلوگیری نداشتم مثل ماه های قبل که فقط تو روزای تخمک گذاری اقدام کنم

هروقت همسرم بود اقدام کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۵واسه پسر خوب نیس نمیدونم چرا خودش گفت تخمکت آماده و رسیدس.زوم کرد نشون خودمم داد😟

شبنم جان این حرفها رو بیخیال یه کاربری بود گندمک اشتباه نکنم با فولی ۲۷ پسردار شد همینطور پریا با فولی ۲۵

بنظرت خدا بخواد بهت پسر بده بخاطر سایز فولی منصرف میشه

نگران نباش انشالله بارداری...اگ باردار باشی این درد ها طبیعی هیچیش نمیشه فقط برا جا باز کردن رحم ک د ...

مرسی عزیزم،مال من ۹ روز بود بعد تخمک گذاریم بود که آزمایش دادم،هنوزم پریود نشدم،خدا کنه منم مثل شما حامله باشم و بچم سالم باشه،میشه دعام کنین؟ممنونم

2728
2740
2706