2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هامن امروز نمیخوام برم دکتر.بنظرتون لتروزول خوردم اشکالی نداره امپول نزنم.اقدام نکنم؟

حوصله استرسشو ندارم.یکمم سرم شلوغه

میخوام ماه بعد اقدام کنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
سلام به همه دوستان  میخام بگم از همه دوستایی که امروز دستشون رو به درگاه خدا بالا میبرند وبرای ...

عزیزم همینکه دوستان تک تک به خواسته دلشون برشن و شاد شن برامون کافیه دیدن بیبی های مثبت به آدم روحیه میده منتظریم فردا با خبرای خوش بیای تاپیک😍😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه هامن امروز نمیخوام برم دکتر.بنظرتون لتروزول خوردم اشکالی نداره امپول نزنم.اقدام نکنم؟ حوصله است ...

وا چرا اقدام نمیکنی.قرص خوردی تو تغذیه هم که هم خودت هم شوهرت زحمت کشیدید از اونورم مشتاقی که زود حامله شی.حالا چرا دقیقه نود منصرف شدی؟🤔به نظر من که اقدام کن حیفه.

2740
سلام عزیزای دلم خوب هستید؟ خواهرهای گلم اومدم یه خبر خوشی رو بدم وبرم  زمان کمی دارم ولی دلم ...

عزیزم ان شاالله همیشه توی کارهات موفق و پیروز باشی و به خواسته هات برسی❤❤❤❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
خدارو شکر عزیزم.ببخشید منظورم گلپسرت بود🙈پس میخورم.ولی شوهرم زیاد میخوره.

فهمیدم گلم 

آره تا میتونی بخور که قلیایی قلیایی بشی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
وا چرا اقدام نمیکنی.قرص خوردی تو تغذیه هم که هم خودت هم شوهرت زحمت کشیدید از اونورم مشتاقی که زود حا ...

چند روزه حالم خوب نیس.

استرس ک داشته باشم ک اصلا نمیشه

شبا حالم بد میشه.روزا خوبم شبا ن😞

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام دوستان اگر میشه برای من دعا کنید  من 6ماهه اقدامم..39سالمه و فرزنداولم 10سالشه...باتوجه ب ...

عزیزم امیدت بخدا باشه اصلا نگران هیچی نباش استرس و فکرای الکی روهم از خودت دورکن تجربه ثابت کرده استرس مانع بارداری 

یه سری هم به دوست خوبمون @مامانهدیه    بزن بگو اسمتو تو لیست انتظار ثبت کنه از امروز هم هر روز اگه تونستی روزی120تا امن یجیب بخون به نیت همه منتظرا شرایطش رو از مامانهدیه بپرس

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
چرا جیگر 

حس میکنم الان آمادگیشو ندارم

بزارم ماه بعد

2706