2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013714 بازدید | 355184 پست
امید جان آخر شب قرار بود اعلام کنی من الان اومدم چندتا ب نیت کی باید ذکر بگیم فردا و چ ذکری شد اخر

ی پست قبل گفتم عزیزم ،نفری 120 مرتبه فردا به نیت صبا جون،حالا لیست و میزارم که به ترتیب بدونید هر روز برای چه کسی هست ،و ختم امن یجیب شد عزیزم

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

شادی ۲۴۶ دوماه اقدام موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

مامان هدیه سه سالو هفت ماه منتظرموعد ۴ آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۶ آبان

marzi دوسال بیشتر منتظر  موعد ۷ آبان 

رز63 یکسال منتظر موعد ۱۱ آبان

آوا ۷۷۷۵ یکسالونیم منتظر  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان

سنیوریتا ۹۸

Mahay

amima

yasyas

پروانه ی قرمز

امیدوار۴۸۷۳

جیگر شوشو

همه ی روز قبل به نیتشون ختم برداشته میشه ،مثلا صبا جون 23 مهره ،ختم 22 مهر برگزار میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی پست قبل گفتم عزیزم ،نفری 120 مرتبه فردا به نیت صبا جون،حالا لیست و میزارم که به ترتیب بدونید هر رو ...

خیلی عالیه من استرس داشتم اگه فردا شب مهمون بیاد برام سرم گرم شه چطور تسبیح بگیرم دستم 500 تا رو بشمارم

همین ک نیت کنیم از ته قلبمون از خدا بخوایم حتی یه ذکر هم جواب میده 

اون روز برای شجره طوبی واقعا دلامون شکسته بود خدا هم نظر کرد

انشالله همه حاجت روا بشن بزوووودی زوووود

منتظر گل پسرام  
ممنون ،یعنی درست فکر میکنم امکان داره لکه بینی بعد نزدیکی به همین دلیل باشه؟

بله ممکنه ،بعضیا با مصرف سیاه دونه یا حتی تخم هویج دچار لک بینی میشن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
ممنون عزیزم .خوشحالم که تو جمعتونم.مرسی از دعای قشنگت عزیزم.ان شالله شماهم هرچه زودتر دلتون شاد بشه ...

🤗😘خواهش میکنم گلم ،یکی دوتا خرما کافیه نمیخواد زیاده روی کنی

صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

این عزیزانی که تاریخ ندارند هم بگن که تاریخ بخوره جلوی اسمشون

اگر هم دونفر در یک روز باشن هیچ ایرادی نداره ،برا هردو نفر ،نفری 120 مرتبه میخونیم 

و یا ی نفر ی مشکلی داره بیاد اینجا از بچه ها بخواد نفری 120 مرتبه براش این ذکر و بگن ،به خدا قدر این دعای دسته جمعی رو بدونید ،دعا در حق دیگران خیلی بیشتر اثر داره تا تکی دست به دعا برداریم

ان شاءالله که این رسم خوب تو تاپیک مون باب بشه و هر روز شاهده حاجت روایی دوستانمون باشیم برای من حقیر هم دعاکنید که خیلی محتاج دعاتونم😩😩🙏🙏🙏

ممنونم نازنینم بله با کمک خدا ودعای شما خواهرهای گلم انشاءالله سال آینده اقدام میکنم برای بچه دوم😊 ...

❤🙏💋💚😍

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2740
این عزیزانی که تاریخ ندارند هم بگن که تاریخ بخوره جلوی اسمشون اگر هم دونفر در یک روز باشن هیچ ایراد ...

سلام عزیزم ،از شجره ی طوبی خبر داری ؟بیبی زد؟

اخ راست میگی مامان ستایش؟؟؟ من این ماه هم سیاهدونه خوردم هم تخم هویج اسیاب شده با نبات ممنون عزیزم ...

خواهش میکنم‌گلم ،کلا زیاد به رحمتون فشار نیارید ،یکی از این دوتا برای تخمکها کافیه و لازم نیست همه چیز بخورید 

2706