2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
نه دو سه روزه.ترشح دارم بدبو هم هست باعرض معذرت.احساس میکنم از امروز یه کم خارش هم گرفتم .از دیشب شی ...

مواظب باش.رفتی دکتر بهش بگو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم مهربانم😘😍😍😍 ان شاالله به دعای شما و بقیه ابجیای گلم ....

خدانکنه خواهرم 😘😘😘

انشاءالله🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2720
قربونت برم انشالله  اوووووهه پس بسلامتی انشالله سال بعد گلپسری تازه میخواد بیاد تو دل مامانش ❤ ...

ممنونم نازنینم بله با کمک خدا ودعای شما خواهرهای گلم انشاءالله سال آینده اقدام میکنم برای بچه دوم😊

ازت ممنونم آبی جونم بابت دعای خوبت 😘😘😘❤❤❤

انشاءالله باقی راه رو بسلامتی بگذرونی وبهترین زایمان رو داشته باشی وگل پسری رو سالم وسلامت بگیری بغلت واشک شوق بریزی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنونم نازنینم بله با کمک خدا ودعای شما خواهرهای گلم انشاءالله سال آینده اقدام میکنم برای بچه دوم😊 ...

سلام عزیزم یه تاپیک زدم برای نظریه رمزی عکس سونوم اونجا هست گلم برو ببین❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2714
واقعا هر کدوم درگیر یه داستان هستیم  اینی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد چند روزی چیزای طبع س ...

افسانه جان من الان یه هفتست رژیم سفت و سخت دارم

رازیانه زیره ، اویشن، چایی نبات ، عرق نعنا و غذا اونم یه سری غذا ها فقط

فقط همینارو می خورم 

اصلا سردی نمی خورم ولی دلدرد داره، اخه می دونی دکترش گفت بیشتر دلدرش مال اینکه زیاد بهش شیر دادی  

چه می دونم والا

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها من توی کتاب رو نگاه کردم نوشته میشه این ختم رو ۱۲۰ مرتبه هم خوند پس همگی نفری ۱۲۰ مرتبه به نیت هر کسی که موعدش همون روز هست بخونیم اینجوری اگر کسی نتونست بخونه تو ختم اشکال وارد نمیشه

میتونید بگید که بچه ها به نیت شماهم بخونند ،چون تعدادش زیاد نیست میشه تعداد زیادی ختم برداریم 

امید جان آخر شب قرار بود اعلام کنی من الان اومدم چندتا ب نیت کی باید ذکر بگیم فردا

و چ ذکری شد اخر

منتظر گل پسرام  
2706