2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013888 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام افسانه ی قشنگم، خیییلی ام ماشالله داره خداحفظش کنه، زیر سایه ی پدر مادرش بزرگ شه و عاقبت بخیر، ...

سلام لیانا جون ممنون عزیزم ان شاء الله از فردا منتظر عکس گل پسرت هستم 

2955گرم قد 51سانت

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2731
مثبته  شب ۱۲  حتما اقدام کن فردا صبح قبل ۱۲ هم یبار دیگه برو دیگه تموم...اسم کیت ت میه؟؟

یعنی اقدامهاش به فاصله ۱۲ ساعت باشه؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام لیانا جون ممنون عزیزم ان شاء الله از فردا منتظر عکس گل پسرت هستم  2955گرم قد 51سانت

هزارماشاءالله داره اونم هزاران بار 

خیلی مبارک باشه عزیزدلم

وقتی شیرش میدی ما رو‌دعا کن 🤲🤲🤲💋💋💋

@روژان22    

عزیزدلم 

من خودم از صبح ی مشکل دادگستری داشتم و خیلی درگیر بودم و‌متاسفانه رای به نفع من صادر نشدددددد

ولی با این وجود که خیلی اعصابم خراب بود همه رو یادم رفته و‌فقط به تو فکر میکنم.....کاش همش خواب و خیال بود 😭😭😭

هفت روز

صبر کن کار  سنگین نکن ان شاءالله بارداری. استرس هم ممنوع

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740
اخه بلندشدن برام خیلی سخت شده نرم دکتر؟

چند سیکلی؟؟اگه کمتر ۱۰ روز  از اقدامته برا بارداری نیست علامت بارداری به این زودی نیست ...اگه ۱۰ تا ۱۴ روز گذشته برا بارداری...کمر درد یا برا گرفتگی عضلات یا تشک ک میخوابی بده یا نشستن بد یا کمبود کلسیم اگ پایین  کمر نزدیک با سن باشه لگن هم تیر بکشه دلدرد هم باشه علامت عفونت و التهاب لگن..دقیقا نمیدونم کجاته؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه میترسم آخه اعتمادی به این کیتآ نیست آمپول بزنم بهتره

کیتت رنگ گرفته داره ازاد میشه نکنه ی وقت خل بشی امپول بزنی هااا...ممکمه دیر تر ازاد بشه بدنت بهم بریزه..دو قدمی بچه ای ..😁

الهم صل علی محمد و ال محمد