2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013841 بازدید | 355184 پست
مثل خودم که اونروز پیام گلدونه رو دیدم و نمیدونستم چی بگم بهش قلبم به درد اومد براش ،،، انشالله پسر ...

انشالله شما هم به زودی باردار بشی و بارداری بی دردسر و این بار پسرت را با ارامش و به سلامت بغل بگیری 

حتما حتما بعد از این که حالت بهتر شد پیگیر درمانت باش و علتش را پیدا کن ببین غلظت خون نداشتی و چه اتفاقی افتاد اخه 😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

واای روژان جون چی بگم آخه😭😭😭😭😭😭😭آخه براتسکین دلت چی بگم من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چ کاری ازدستم برمیاد😭بگوانجام بدم....همونجوری ک موقع دیدن بیبیت اشک ریختم بازم دارم اشک میریزم ولی ای کاش دلیل اشکام باهم فرق نمیکرد..........چی بگم روژان😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم خاله ی مهربونش .باورت میشه هیچ وقت دلستر نخورده بودم !بدم میومد از مزه ش ،الانم فقط ...

دلستر نخور زینب 

فک نکنم خیلی خوب باشه 

منم آجیل رو خوب میخورم ولی راستش کباب زیاد نه 

من بیشتر اهل خورشت و آبگوشت هستم نمیدونم اینا تاثیر دارن یا نه 

فغلا این سرفه و سوزش سینه عذابم میده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
فدات عشقم ♥️ الان پنج ماهو دو هفتشه تقريبا بيست روز ديگه داره تا شش رو پر كنه

خداحفظش کنه..ازطرف من ببوسش عشق جون😘

2728
والا قرص پتاسیم را من خودم از داروخونه گرفتم ۲۰ تا دونه فکر کنم یا ۳۰ تا خوردم یعنی یه دوره ولی اسمش ...

ممنون اروین جان امروز برم ببینم میتونم پیدا کنم،اره دی خیلی پایینه رو 9 بود ،ممنون وقت گذاشتی

2740
عزیزم سوزش سینه مال اسید معده ات نیست؟

نه عزیزم این سرفه لعنتی واسه سال سوم هست که گرفتارم کرده 

هر سال عکس ریه هم میرم و چن تا فوق تخصص ریه 

هر اسپری و دارویی بگی استفاده کردم خوب نمیشم 

هر سال شهریور یه سرما میخورم دو هفته بعدش این سرفه شروع میشه 

نه عزیزم این سرفه لعنتی واسه سال سوم هست که گرفتارم کرده  هر سال عکس ریه هم میرم و چن تا فوق ت ...

هزیزم مادرشوهرمن دقیقن عین توعه پیش یه دکترخووب توتهران رف و سالی یه آمپول میزنه دیگ سرفه نمیادسراغش ولی باوضع الانت هیچ دارویی نمتونی استفاده کنی

هزیزم مادرشوهرمن دقیقن عین توعه پیش یه دکترخووب توتهران رف و سالی یه آمپول میزنه دیگ سرفه نمیادسراغش ...

چه آمپولی هست ؟

دردم همینه که هچی فعلا نمیشه استفاده کرد و این سرفه لعنتی هم خیلی به زیر دلم فشار میاره 

چه آمپولی هست ؟ دردم همینه که هچی فعلا نمیشه استفاده کرد و این سرفه لعنتی هم خیلی به زیر دلم فشار م ...

نمدونم عزیزم...ولی دکترش خیلی خووبه..سرفه های خشک میکنه یه جوری ک فشارب مثانه ش میاد..میخای رفتم آدرسشوبپرسم بری پیشش شایدباتدجه ب بارداریت دارویی چیزی بده

2706