2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014542 بازدید | 355184 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قبلش فقط کمرم شدید درد میکرد فقط همین بود استراحت میکردم خوب مشد ،، خرم آباد رفتم واسه سونو از جا کن ...

قربونت برم که چی میکشی الان 

کسی پیشت هست الان یا تنهایی ؟

قربون حکمت خدا برم که گاهی چه سخت بنده هاشو امتحان میکنه

میدونم الان هیچی آرومت نمیکنه فقط باید سعی کنی بخاطر شوهرت و دخترت محکم تر باشی 

من مطمئنم خدا خیلی زود مرحمی میذاره روی دل شکستتو واست جبران میکنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
آیدای مهربون از صمیم قلبم بهت تبریک میگم واقعا خوشحال شدم. امیدوارم همونی باشه که آرزوش رو داری ه ...

ممنون صبای عزیزم این مدت خواهرانه راهنماییم کردی و دلسوزی ان شالله بزودی زود قسمت خودت گلم.منتظر بی بی خوشرنگت هستم. از صمیم قلب برات بهترینهارو آرزودارم😘😘😘

2728
ممنون صبای عزیزم این مدت خواهرانه راهنماییم کردی و دلسوزی ان شالله بزودی زود قسمت خودت گلم.منتظر بی ...

ایداجان بی بیت مثبت شده ،خداروشکر تبریک میگم بهت ،ان شاءالله که سالم و صالح و پسر باشه

عزیزم تبریک میگم شما با علائمی که داشتی مطعن بودم بارداری  انشالله این دوران خوش به خوشی سپری ...

ابی عزیزم برامنم دعاکن تو دلیم پسر بشه و راحت بشم بعد این بچه دیگه نمیخوام زیرتیغ جراحی برم مطمانم اگه پسرنباشه مجبورم یکی دیگه بیارم. خیلی ممنون عزیز دلم. 🙏🙏🙏

آجی جون بقزان دارم میمیرم ،،کاش دستام ببرن دیگه نبینمشون که اون لحظه یادم بیاد اندازه یه کف دست بود ...

عزیزدلم چی بگم‌اخه😭😭😭😭

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
سلام اعظم جون خوبی؟من امروز میرم واس آز دومم .پیش دکترم هم میرم میگم زانو هام خیلی درد میکنن بلند شد ...

انشالله بتا حسابی بالا رفته..به دکتر خودت بگو ...ویتامین دی کم نیست؟لبنیات خوب میحوری؟سعی کن زیاد استفاده کنی

الهم صل علی محمد و ال محمد
آیدا جان مبارکت باشه عزیزم ان شاالله تنتون سلامت. دعا یادت نره خواهری

ممنونم 😘😘حتما حتما با دل و جون برا بچه های تاپیک دعامیکنم آرام عزیزم. دعامیکنم زودتر آزمایش شوهرت خوب بشه و بری اقدام عزیز دلم و که اون روز هم مطمانم دورنیس. دست بوس همه  بچه های تاپیک که منو راهنمایی کردن و وقت گذاشتن هستم. 

از همتون التماس دعا دارم ،، خدافظ دوستان ببخشید اگه ناراحتتون کردم

وای روژان جون الان همه ی بدنم میلرزه.به خدا قسم خیلی ناراحت شدم  چی بگم اخه؟چی میتونم بگم؟خدا بهت صبر بده و زود زود جاشو برات پر کنه عزیزم  

چله دعای توسل به نیت حاجت و امواتتون به نیابت میخونم ۷۰تومن هم هزینه میگیرم کسی خواس بگه خیر ببینی الهی بدهی داریم😢😢😢😢

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2706