2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
ولی فکر میکردم گذاشتی که  ان شالله کی میری سونوی قلب ؟

پنج مهر عزیزم

اعظم جان من خیلی طرف چپم تیر میکشه مخصوصا نصف شبا

به نظرت چپو راست تیر کشیدن ربطی به جنسیت نداره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اعظم جونممم دوست داشتم الان کنارم بودیت و تک تکونو بغل میکردم گریه میکردم بلکم دلم اروم بشه ، 

اولش شوکه شدم وقتی خوندم چی نوشتی اصلا نمیفهمیدم یعنی چی 

فقط دیدم همین جور اشکم جاری شده و قلبم تیر میکشه 

آخه روژان قبل ان تی همه چی خوب بود که . مشکلی نداشتی عزیزم 

فقط توی سونو که ترسیدی و خودتو باختی ....

خدا فقط زود واست معجزه کنه و با یه پسر سالم و صالح جاشو واست پر کنه تا بلکه تلخی این اتفاق یادت بره 

الهی دورت بگردم خواهر چه حالی داری الان 

ایکاش کاری از دستم بر میومد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
@سنیوریتا   جان عکس بی بی امو گذاشتم صفحه قبل. @مامان_مهرساخانم   جان شمام ببین.

ای جونم.مبارک باشه عشقم.تو از همون روزای اول بعد از اقدام که میگفتی علائم داری من مطمئن بودم بارداری.یعنی حسم بهم میگفت.ایشالله که گل پسریه و صحیح و سالم بغلش کنی  

پنج مهر عزیزم اعظم جان من خیلی طرف چپم تیر میکشه مخصوصا نصف شبا به نظرت چپو راست تیر کشیدن ربطی به ...

مال منم کلا سمت چپ بود بچه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

روژان جانم.....من بمیرم برای دلت بمیرم برای اون لحظه ای که فرشتتو دیدی....چی بگم اخه که اروم بشی....که تو مادریو با هیچ حرفی آروم نمیشی...خدا خودش به دلت صبرو ارامش بده عزیزم.‌..وای روژان به حون دوتا بجم خییییییلی برات ناراحت شدم....بمیرم اخه برای دلت😔😔😔😔😔😔😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
اولش شوکه شدم وقتی خوندم چی نوشتی اصلا نمیفهمیدم یعنی چی  فقط دیدم همین جور اشکم جاری شده و قل ...

قبلش فقط کمرم شدید درد میکرد فقط همین بود استراحت میکردم خوب مشد ،، خرم آباد رفتم واسه سونو از جا کنده شد زیر دست اون اشغالم همش دل درد داشتم یه ساعت طولش داد بعدشم که این خاک بر سرم شد ،،

راه نفسم تنگ شده شوهرم یه دقیقه اومد بالا پیشم چشاش شده بودن اندازه یه نقطه انقد گریه کرده بود ،، بعد میخواست زورکی بگه حالش خوبه ،، 

اصلا دوس ندارم ببینمش حالم بدتر میشه

😍خدایا شکرت 😍
روژان جانم.....من بمیرم برای دلت بمیرم برای اون لحظه ای که فرشتتو دیدی....چی بگم اخه که اروم بشی.... ...

آجی جون بقزان دارم میمیرم ،،کاش دستام ببرن دیگه نبینمشون که اون لحظه یادم بیاد اندازه یه کف دست بود خیلیییی کوچیک بود 

😍خدایا شکرت 😍
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

وای خدا،روزان جان چرا اخه،تمام بدنم لرزید پستتو خوندم،اخه چرا اینجوری شدی ،خدایا این چه امتحانیه اخه😢😢😢😢😢😢

2706