2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013800 بازدید | 355184 پست
دقیقا خداخیربده باعث و بانیشو که آخرشم نفهمیدم کی بود. 

آره معلوم نشد کی بود

ی فرشته اومد گفتو رفت😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها این عکس بی بی چک من. 

تبریک میگم ایدا جان....به سلامتی عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
به عشق خودت بیداریم 

سلام اعظم جون خوبی؟من امروز میرم واس آز دومم .پیش دکترم هم میرم میگم زانو هام خیلی درد میکنن بلند شدن و نشستن برا خییییلی عذاب آوره گلاب به روت حتی نمیتونم روسنگ دسشویی بشینم خیلی اذیتم بنظرت به دکتر خودم بگم یا برم پیش یه ارتوپدی چیزی؟

تبریک میگم ایدا جان....به سلامتی عزیزم

دریا تیکرت کو ؟

کی ورداشته شده ؟ 

الان یه لحظه دیدم نیست جا خوردم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دریا تیکرت کو ؟ کی ورداشته شده ؟  الان یه لحظه دیدم نیست جا خوردم

اعظم جونم هنوز تیکر نزاشتم اصلا....

رفتم سونوی قلب همه چیز اکی بود به امید خدا اونوقت میزارم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
عزیزم خودتو عشق. 

آیدای مهربون از صمیم قلبم بهت تبریک میگم

واقعا خوشحال شدم.

امیدوارم همونی باشه که آرزوش رو داری

هرچی هست دیگه بهش فکر نکن از بارداریت لذت ببر

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
بچه ها من قبل سقطم رژیم سفت و سخت میگرفتم طبق چیزایی که از دوستان همینجا و یه دکتر برگرفته بودم، همو ...

نمیدونم فایده داره گفتنش یانه ولی یادم رفت بگم یک ساعت قبل از اقدام دوم تو همون ماه یعنی روز ۱۵ سیکل یه فنجون قهوه تلخ خورد همسرم و همه اقدام هام بخاطر اینکه دو تامون روزه میگرفتیم سحر قبل اذان صبح بود و خودمم توت فرنگی زیاد قبلش میخوردم بسم الله هم یادتون نره همیشه قبلش هر اقدام میگفتم   

الان دیدم چه رمانی شده براتون نوشتم بالا 😁خدا کنه بدردتون بخوره گفته بودم من زیاد اصول و قواعدی رعایت نکردم 

خلاصه هر نوع کپی برداری بدون ذکر منبع (سید ابی ) ممنوع     

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
نمیدونم فایده داره گفتنش یانه ولی یادم رفت بگم یک ساعت قبل از اقدام دوم تو همون ماه یعنی روز ۱۵ سیکل ...

خداخیرت بده

ایشالا که صحیح وسالم بدنیابیاد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
سلام بچه ها این عکس بی بی چک من. 

عزیزم تبریک میگم شما با علائمی که داشتی مطعن بودم بارداری 

انشالله این دوران خوش به خوشی سپری کنی و خدا یه گلپسر تو دلت گذاشته 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد 

پسر عزیزمو یه بار دیگه از دست دادم ،، 

واسم آمپول زدن ده دقیقه بعد آمپول دلپیچه سختی گرفتم رو تخت بودم به پرستار گفتم برم دستشوئی گفت برو ،، توی دستشویی پاهای کوچیک ش اومده بود بیرون دیدمش با چشای خودم دیدمش قلبم آتیشه دارم با گریه براتون میگم خواهریا برای حال دلم دعا کنید دارم دیوونه میشم ،، خواست بیوفته گرفتمش افتاد توی دستام چقد کوچیک بود مدل بدنش مثل دخترم بود ،،کاش نمیدیدمش ،، تمام بندش قرمز بود فقط آلتش اندازه یه دونه برنج کوچیک سفید بود همونجوری نشستم کف دستشویی و گریه میکردم ،، الانم از دیشب دارم خفه میشمممم دارم خفه میشم چکار کنم کجا برم جیگرم آتیش گرفته 

😍خدایا شکرت 😍
2706