2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
همین بدرد من میخوره😅😅

عالیییه چقد عجیبه ک تا حالا همه پسر شدن...دکتر کومار میگه زنی ک کمبود کلسیم داشته باشه ب درد نمیخوره باید قوی باشه فقط ۳ روز قبل نخوره کافیه

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله عزیزم انشاالله انگار استرسم بیشتر شد با این سونو 

انشالله که هست دیگه الکی استرس نده به خودت 😍😍🙏عکسش بفرست تا بچه ها شاید تشخیص دادن

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731

بچه ها یکی بود می گفت که رژیم گرفته واینا این ماه می خواست بره اقدام ولی می گف مادرشوهروخواهرزاده اش گند زدن به زندگیش قهرکرده رفته خونه باباش یادتونه؟؟؟چی شدمشکلش حل شد؟؟؟؟!!!!

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
عالیه اقدلم کن اگه امادگیش داری

میگم روز چندمه پریودم نزدیکی کنم

واسه پسر!😁

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2740
عشقم یکم بیشتر توضیح میدی لطفا؟؟؟

فقط ۳ روز قبل تخمک گذاری رزیم بسه با ۲ روز بعدش...روز تخمک گداری فقط مهمه خود دکتر میگه کی باشه همون روز هم امپول ویتامین ای میده و دی ک بزنیهمین فقط

بچه ها یکی بود می گفت که رژیم گرفته واینا این ماه می خواست بره اقدام ولی می گف مادرشوهروخواهرزاده اش ...

طفلی.لااقل اقدام میکرد بعد میرفت قهر.رژیمش هدر نمیرفت😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میگم روز چندمه پریودم نزدیکی کنم واسه پسر!😁

بستگی ب سیکلت داره اگه تونستی کیت بزن..یا با سنو پیش برو ببین فولیکول هات چا روزی از سیکل ازاد میشه..ماای بعد دستت میاد..برا سیکل ۲۸ روزه میانگین روز ۱۴ ازاد میشه..از اخر شب ۱۳ و صبح روز ۱۴ نزدیکی کن

بستگی ب سیکلت داره اگه تونستی کیت بزن..یا با سنو پیش برو ببین فولیکول هات چا روزی از سیکل ازاد میشه. ...

ممنون ک جواب دادی😍

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706