2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013842 بازدید | 355184 پست
ممنونم عزیزم منم این جدولی که الان گفتین رو چک کرده بودم برا اقدام. فقط یه چیزی من بی بی چک ندارم مه ...

خیلی مواظب خودت باش گلم تا سه ماه فعالیت زیاد وسنگین نداشته باش میدونم میدونی ها ولی دلم میمونه نگم .

فردا چند سیکل هستی ؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامی جون من چیکار کنم دکتر قرص لتروزول داده شبی دوتا بخورم گفت روز۱۱ بیا ک بنویسم سونو بری.من میخوا ...

زودتر بری بهتره یه وقت آزاد نشه. منم سونو روز 11رفتم ماشاله خیلی درشت بودن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیگر شوشو چون بدون محرک سیکلت کوتاه بود به نظرم حتما حتما زود برو سنو وفولیکول هارو چک کن اگه دیر بر ...

خوبه روز ۹ برم سونو.؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
گلم یعنی ۲۳ تموم شده وتو۲۴ هستی ؟ یا ۲۲ تموم شده وتو۲۳ هستی؟ مثلا فکرکن تولدت فروردینه وفروردین ۲۲ ...

اره گلم ۲۲ تموم کردم الان ۲۳ هستم یعنی میشم ۲۳ سال و چند ماه

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
وا ۲۲سالش تموم شده اردیبهشتم۲۳ سالش بوده دیگ

عزیزم ما سنی که تموم کردیم همون سن هستیم نه سنی که توشیم 

یعنی وقتی ۲۲ تموم شده ۲۲ سالمونه نه ۲۳ 

زمانی که ۲۳ تموم بشه میشیم ۲۳ ساله

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
گلم یعنی ۲۳ تموم شده وتو۲۴ هستی ؟ یا ۲۲ تموم شده وتو۲۳ هستی؟ مثلا فکرکن تولدت فروردینه وفروردین ۲۲ ...

اره گلم ۲۳ رو تموم کردم دارم ۲۴ رو پر میکنم 

الان ۲۳ سال ۵ ماهمه😁

خیلی مواظب خودت باش گلم تا سه ماه فعالیت زیاد وسنگین نداشته باش میدونم میدونی ها ولی دلم میمونه نگم ...

ببین خواهرم۳۱سالش بود.آخرای مهر لقاح انجام شده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
اره گلم ۲۳ رو تموم کردم دارم ۲۴ رو پر میکنم  الان ۲۳ سال ۵ ماهمه😁

نی نیت گل پسره عشقم 😍

از ۱۲ فروردین تا ۱۱ خردادبرات زده پسر

اره گلم ۲۳ رو تموم کردم دارم ۲۴ رو پر میکنم  الان ۲۳ سال ۵ ماهمه😁

راستی بچه دومت هست درسته ؟

تقریبا هم سن منی 😊😘❤😍

خوبه روز ۹ برم سونو.؟؟

آره خیلی خوبه گلم حتما برو 👍👍👍👌👌👌

کیتت مثبت شد؟ مال من مثبت شد ولی فولی بی فولی

از من میشنوی اصلا کاری نداشته باش فولیت کجاست و چنده و اینا ولی طبق هر ماه از بازه تخمک گذاریت تا ۳ یا ۴ روز قبل تاریخ پریت اقدام کن فقط خدا میتونه تعیین کنه ..واسه منکه مثل معجزه اتفاق افتاد 💚

نی نیت گل پسره عشقم 😍 از ۱۲ فروردین تا ۱۱ خردادبرات زده پسر

انشالله خیر باشه اول سالم و صالح باشه بعدم به خواسته دلم برسم 

تو چندتا تاپیک دیدم چند نفر گفتن اشتباه دراومده بازم نمیشه اعتماد کرد چند روز دیگه میرم سونو انشالله 😘

راستی بچه دومت هست درسته ؟ تقریبا هم سن منی 😊😘❤😍

نه عزیز دلم  اولیه بعد دوتا سقط

عع چه خوب 🤗😍

25مرداد آخرین پری من بود. با دوره 24 یا26 روزه

من میگم ۲۵ برو چون الان فردا هم بری به امید خدا بتات بین ۸۰تا۱۰۰ هست والکی به خودت استرس میدی‌.

اما اگه استرس نمیدی به خودت میتونی بری گلم.

2706