2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013841 بازدید | 355184 پست
من میترسم اقدامم درست نباشه و الان بگین دختر. ندونم بهتره

توبگو نترس ۱۰۰ ٪نیست اینجا بودن بچه هایی که اشتباه دراومده براشون

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابی جون ماهی که توش اقدام کردی رو بگو وسنت رو.سنی که تموم کردی نه توش هستی .

عزیزم اقدامم اردیبهشت بود نیمه دومش سن هم ۲۳ که الان هستم

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
جیگر شوشو ماهی که خواهرت اقدام کرد رو بگو وسنش رو 

خواهرم ماه اقدامشو نمیدونه.بچه ناخواسته اومد.۵سال میگذره یادش نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
عه جدي؟ من فكر كردم تو تخمك گذاري داشتي  چرا اخه اين ديگه چه مدلشه لعنت به سونو لعنت به كيت به ...

پانیذ جون بزار یه حقیقتی رو بهت بگم .اگه باهمین فولیکول تو از یک هفته دیگه شروع کنی به اقدام ویک شب درمیون اقدام کنی باردار میشی .اصلا حرف دکترت رو قبول ندارم فولی فعال نداری یعنی چی؟فولی ۱۴ و۱۵ فعال نیست؟افسانه که الان پسرش رو بارداره وبسلامتی چندروز دیگه فارغ میشه هم همین بلا سرش اومد ودکتر بهش گفت فولی ۱۶ داری بدرد نمیخوره باردار نمیشی افسانه اومد امپول رشد زد ورفت اقدام وگل پسرش روباردار شد ‌.

متاسفانه الان سنو دراومده و دکترها فقط طبق سنو حرف میزنن وخیلی بیسوادانه ببخشید....وقتی یک زن پریود منظمی داره یعنی تخمک گذاری خوبی داره یعنی چی فولی فعال نداری؟

توالان اگه یک شب درمیون اقدام بری ۱۰۰ ٪همین ماه باردار میشی ولی جنسیت امکان داره دختریا پسر باشه واون رو خدا میدونه اینجا بچه هایی بودن که دقیق وروز تخمک گذاری اقدام کردن ونی نی شون دخترشده .پس همه چیز به خدا بستگی داره ‌.

اگه یک شب درمیون اقدام کنی شانس بارداریت روخیلی بالا میبری 

ولی اگه نمی تونی ریسک کنی وجنسیت برات مهمه فردا یه دونه آمپول رشد بزن ودوروز بعد دوباره برو سنو وطبق اون آمپول آزاد سازی بزن واقدام کن انشاءالله همون جنسیتی قسمتت میشه که میخوای .

ولی توروخدا موبه مو به حرف دکتراعتماد نکن افسانه چند ماه به حرف دکتر گوش کرد ونتیجه نگرفت واون ماهی که خودش دکتر خودش شد باردار شد ‌‌جنسیت هم هرچی خدا بخواد همونه....

نه تنها افسانه اینجا خیلی ازبچه هابودن که خودشون دکترخودشون بودن ونتیجه گرفتن و اگه به حرف دکترشون گوش میکردن اذیت میشدن.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خوش بحالت كاش منم ميتونستم بخورم

ماه پیش رفتی سونو؟سایز فولیکولات چند بود؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
من 27تموم کردم تو 28.شهریور اقدام 

نی نیت گل پسره عشقم 😍❤

از ۱۲ تیر تا ۱۱ ابان برات زده پسر .

پانیذ جون بزار یه حقیقتی رو بهت بگم .اگه باهمین فولیکول تو از یک هفته دیگه شروع کنی به اقدام ویک شب ...

سامی جون من چیکار کنم

دکتر قرص لتروزول داده شبی دوتا بخورم گفت روز۱۱ بیا ک بنویسم سونو بری.من میخوام روز۹ برم ک صبح ۱۰ برم سونو

2740
عه جدي؟ من فكر كردم تو تخمك گذاري داشتي  چرا اخه اين ديگه چه مدلشه لعنت به سونو لعنت به كيت به ...

کیتت مثبت شد؟

مال من مثبت شد ولی فولی بی فولی

عزیزم اقدامم اردیبهشت بود نیمه دومش سن هم ۲۳ که الان هستم

گلم یعنی ۲۳ تموم شده وتو۲۴ هستی ؟

یا ۲۲ تموم شده وتو۲۳ هستی؟

مثلا فکرکن تولدت فروردینه وفروردین ۲۲ سالت تموم شده والان تو۲۳ هستی اما ۲۲ ساله به حساب میای

نی نیت گل پسره عشقم 😍❤ از ۱۲ تیر تا ۱۱ ابان برات زده پسر .

ممنونم عزیزم منم این جدولی که الان گفتین رو چک کرده بودم برا اقدام. فقط یه چیزی من بی بی چک ندارم مهمون داشتم تا اساعت پیش که رفتن. فردا هر زمانی میتونم برم آز بدم؟ انقد کار کردم کمرم و تخمدان راستم خیلی درذ گرفت. گفتم الان پری بیاد. 

گلم یعنی ۲۳ تموم شده وتو۲۴ هستی ؟ یا ۲۲ تموم شده وتو۲۳ هستی؟ مثلا فکرکن تولدت فروردینه وفروردین ۲۲ ...

وا ۲۲سالش تموم شده اردیبهشتم۲۳ سالش بوده دیگ

ممنونم عزیزم منم این جدولی که الان گفتین رو چک کرده بودم برا اقدام. فقط یه چیزی من بی بی چک ندارم مه ...

کار نکن زیاد

یهو واسه بچه بده

سامی جون من چیکار کنم دکتر قرص لتروزول داده شبی دوتا بخورم گفت روز۱۱ بیا ک بنویسم سونو بری.من میخوا ...

جیگر شوشو چون بدون محرک سیکلت کوتاه بود به نظرم حتما حتما زود برو سنو وفولیکول هارو چک کن اگه دیر بری بازم اتفاق ماه پیش برات میوفته ومیگه فولیکول نداری .حتما روز ۹یا۱۰ بروسنوگلم

2706