2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
همین ماهم احتمالش زیاد ایشاله اینماه باردارمیشی عزیزم

اره منم وقتی دیگه تصمیم جدی شد عکس بگیرم روزی نصف کلومیفن میخورم ..میخوام خیلی بالاترش ببرم شانسمو😁  ممنون عزیزم انشالله همه بچها نتیجه بگیرن خوشحال شیم

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا خیالم راحته الان دیگه استرس ندارم... لکه بینی ..معذرت میخوام خونابه دارم..حجم دیروز زیاد ب ...

خوخداروشکر من هرکی رو دیدم عکس رنگی گرفتن ماه بعادش باردارشدن...اون خونابه ها طبیعیه...انشالله ک بعداینهمه سختی خدا بایه گل پسر دلتوشادکنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
خوخداروشکر من هرکی رو دیدم عکس رنگی گرفتن ماه بعادش باردارشدن...اون خونابه ها طبیعیه...انشالله ک بعد ...

انشالله...واقعا چقدر سخت شده باردار شدن مریضی ها زیاد شدن..ممنون عزیز دلم عزیزم😙

اگه گایافنزین داره بخور..چون دکترت داده شاید خوب باشه ..من تا حالا امتهان نکردم چون خودم نزده میرقصه ...

من شربت گایافنزین خریدم یه خانمی که رژیمش موفق بود دکترش تجویز کرده بود. بعد پری روزی یه مقدارمیخورم ولی دستوردقیق مصرفشو نمیدونم

فدات بشم کیته....به امید خدا امشب مامان میشم برای بار سوم😉😉😉😉😉

عزیزم سونو نمیری دیگه؟؟

کیتت هنوز مثبت نیست به نظرم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
انشالله...واقعا چقدر سخت شده باردار شدن مریضی ها زیاد شدن..ممنون عزیز دلم عزیزم😙

آره خدایی الان همه چی واقعا سخت شده ولی ارزش اذیت شدنوداره وقتی میری تومانیتور سونوصحیح و سالم میبینیش....فداتم خواهری

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
انشالله که دوران بارداری و به سلامت بگذرونی عزیزم😚😚😚😚

ممنون عزیزم ان شالله گل پسرت بشینه توی دلت🙏😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
اره منم وقتی دیگه تصمیم جدی شد عکس بگیرم روزی نصف کلومیفن میخورم ..میخوام خیلی بالاترش ببرم شانسمو😁 ...

وایییی عزیزم ایشاله باخبرهای خوش خیلیها بعد عکس زودباردارنیشن. ایشاله شمام یکی از اونایی اجی

عزیزم ان شااله تا چند وقت دیگه پسرتو صحیح و سالم به دنیا میاری و بغلش میگیری   بعد عکسشو واسمون ...

ممنون حنانه عزیزم انشالله روز بغل گرفتن پسر گل خودت سر وقت و به سلامتی دل خوش انشالله

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
من شربت گایافنزین خریدم یه خانمی که رژیمش موفق بود دکترش تجویز کرده بود. بعد پری روزی یه مقدارمیخورم ...

۳ روز قبل تخمک گذاری شروع کن خوردن..زیاد خوردن شربت هم خوب نیس چون ممکنه  مصرف طولانیش ی عوارض دیگه داشته باشه