2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

اره عزیزم بعد اقدام دیگه نخور 

تا قبل از اقدام اول باید بخوری

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم بعد اقدام دیگه نخور  تا قبل از اقدام اول باید بخوری

دستت درد نکنه مهسا جانم ممنون خانم گلم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
اره فکر کنم بسته بود چون بار سوم با حجم بیشتری وارد کرد و گفت که مایع به شکم رسیده...دکتر هم گفته بو ...

اعظم جون من تاحالا مدیکور استفاده نکردم ببخشیدا ارتفاع ادرار همون ۱سانت خوبه؟مکس نوشته۱سانتمدیکور ننوشته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
دستت درد نکنه مهسا جانم ممنون خانم گلم

پس اولین اقدامی این ماه شمایی

بسلامتی ایشالا حامله بشی😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام بچه ها نی نی حنانه پسره؟

۳۰ میره سونو مشخص میشه

بچه ها اثر فلوکونازول تا چقدر تو بدن میمونه....منظورم قلیای کردنش...باید همون شب اقدام بخوری...من ام ...

اره به نظرم میمونه.بعداز اولین اقدامت دیگه نخور.دریا جون فلوکونازول مگه نمیگن برای کبد خوب نیست چرا به جاش از شربت گایافنزین همون شربت سینه استفاده نمیکنی اون  ضررنداره قلیایی هم میکنه .الهی همین ماه اول خدا پسر عزیزت رو بهت ببخشه عزیزم😍😍

من فکر کردم خودم فقط چاق شدم😂😂منم ۸ کیلو کم کردم تو ۱ ماه رکورد زدم ۳کیلو نیم اضاف کردم..

میگما من ۱سانت جفتشو گذاشتم نکنه کمه

از خطی ک خودش داره خ پایین تر میشه

توکل بخدا افسانه جان خیلی محتاج دعاتونم عزیزم دعا کن پسرما سلامت بغل بگیرم گلم 

عزیزم ان شااله تا چند وقت دیگه پسرتو صحیح و سالم به دنیا میاری و بغلش میگیری   بعد عکسشو واسمون میزاری کلاا کیف میکنیم و قربون صدقه اش میریم😍😍😍

الهی خدا پسرتو واست حفظ کنه عزیزم😘😘

سلام صبح عیدتون مبارک بچه ها  روژان.  طیبه و نرگس جان این سه روز ختم به نیت شما خونده شد& ...

سلام اعظم جامن

الهی که گل پسرتو خدا واست حفظ کنه و بهتون ببخشتش.الهی خیر ببینی عزیزم ممنون که اینقد به یادمونی و دعامون میکنی.ان شاااله که همه به خواسته هاشون برسن و خدا هم منو بی نصیب نزاره به حق مولامون علی

پس اولین اقدامی این ماه شمایی بسلامتی ایشالا حامله بشی😍😍

زنده باشی عزیزم....با خودت به امید خدا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام بچه ها نی نی حنانه پسره؟

سلام مهسا جون خوبی خااانوم

پسر گلت چطوره

مهسا جان ان شااله فردا سونو دارم واسم دعا کن موقع شیر دادن به پسرمون .اول واسه سلامتیش بعدم واسه رسیدن به ارزوم.ان شااله فردا قسمت بشه خبرای خوبی براتون بیارم

اره به نظرم میمونه.بعداز اولین اقدامت دیگه نخور.دریا جون فلوکونازول مگه نمیگن برای کبد خوب نیست چرا ...

دکترم در مورد این شربته هیچی بهم نگفته...ممنون عزیزم...الهی نینی سالمو سلامت بیاد تو بغلت...

2706